Advert

AK Parti Gençlik Kolları İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK Parti Gençlik Kolları İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
AK Parti Gençlik Kolları İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı İzzet TUMAY
Bu içerik 323 kez okundu.

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları İl Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda geçtiğimiz aylarda geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcıları Siraç Bingöl ve Emrullah Ataş unutulmadı.

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları İl Danışma Meclisi toplantısı büyük bir katılımda yapıldı. Toplantıya; AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, ilçe ve belde belediye başkanları, parti yöneticileri ve gençler katıldı.

AK Parti Gençlik Kolları Elazığ İl Başkanı Uğurcan Güleç, “Bizler insanlığın onurunu yükseltmek için kefenini cebinde taşıyan büyük lider Recep Tayyip Erdoğan’ın gençliğiyiz. Kim olduğumuzu ve neyi temsil ettiğimizi asla unutmayacağız. Tarih büyük Türkiye’nin liderini ve yol arkadaşlarını mutlaka yazacaktır. Tarih bizi unutmayacaktır. Bizden sonra bu yolda yürüyecek olanlar bizim ayak izlerimizden yürüyecekler. Biz kökleri tarihte yatan ulvi biz misyonun devamıyız. Bu misyona uygun davranmak ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmamak bizim en büyük şiarımızdır. Büyük davalar zafer yolunda fedakarlık ve bedel ister. Bu davanın gençleri dün olduğu gibi bugünde hiçbir fedakarlıktan ve bedelden asla kaçmamıştır. Gençliğin yüz akı Siraç Bingöl’ü, Emrullah Ataş’ı hatırlayın. Onlar nerede kendilerine ihtiyaç duyulsa orada oldular. Bu iki kardeşimizde bizim öncümüzdür” ifadelerini kullandı.

YANILMAZ: 70'Lİ YILLARI UNUTMAYACAĞIZ

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da, “Recep Tayyip Erdoğan’ın 1970’li yıllarda Milli Selamet Partisi’nin Gençlik Kolları Başkanı olduğu günleri asla unutmayacağız. Çünkü onun Gençlik Kolları Başkanlığı döneminde vermiş olduğu mücadele, atmış olduğu adım, ortaya koymuş olduğu cesaret, azim, irada ve gayret bugün bizlerin cesareti, iradesi adımı ve gayreti olmalı. Sizin gibi gençlerle, bu teşkilatlarla birlikte olmanın birlikte yol yürümenin, birlikte oturmanın, birlikte kalkmanın ve birlikte koşmanın gururunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.
GÜRGÖZE: ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Bugün Elazığ’ımızda 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlere en hazırlıklı teşkilatlardan bir tanesiyiz. Bunda siz sevgili gençlerin, kadın kollarımızın, gençlik kollarımızın, mahalle teşkilatlarımızın, ana kadememizin, belediyelerimizin, milletvekillerimizin çok büyük katkısı var. Şimdiye kadar bütün teşkilatlanma yapılarımızı, çalışmalarımızı çok büyük bir oranda bitirmiş bulunmaktayız. Geçmiş dönemdeki seçimlerde olduğu gibi inşallah bu seçimlerde de biz teşkilat olarak üzerimize düşen her türlü vazifeyi yapmaya devam edeceğiz. Sevgili genç kardeşlerim 31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerdeki hedefimiz şu anda var olsan belediyelerimizi muhafaza etmek değil. Bunların üzerine tüm ilçe ve belde ve il merkezindeki belediyeleri dahil ederek 20 belediyenin 20’sini de almak bu teşkilatların hedefleri arasında yer almaktadır” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Veli Velat Akyıldız, “Şüphe yoktur ki bugünün gençliği olarak bizler geleceğin emanetini ve davamızın sorumluluğunu üzerimizde taşımaktayız. Dolayısıyla partimizin bugüne kadar gerçekleştirdiği, hayata geçirdiği, yatırımlardan en kalıcı olanı gençlere yaptıklarıdır. Çünkü gençlik ülkemizin en büyük dinamiği ve imkanıdır. Gençleri siyasete katmamış olan, gençliğin potansiyelinden faydalanmayan siyasi hareketler, demokrattık ortamda bir adım geriden gelmeye mahkumdurlar. Bu gençleri siyasi partilerin oy deposu, eleman kaynağı, militan deposu olarak değil, siyasi partilerin esas unsuru olarak gören ve bunun gereğini yapan tek parti AK Parti’dir” diye konuştu.

BULUT: BİZ DİNAMİK BİR PARTİYİZ

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Biz sadece seçimden seçime meydanlara inen bir parti değiliz. Biz statik bir parti değiliz, biz dinamik bir partiyiz. Seçimin 30 Mart’ta yapılmasıyla yarın yapılmasının bizim açımızdan hiçbir farkı yok. Seçim yarında yapılsa biz bu seçime aynı şekilde hazırız. Bu seçim özellikle başkanlık sisteminden sonraki bizim kendimizi test edebileceğimiz bir seçim. Ondan dolayı bu seçimdeki yükümlülüğümüzün çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Bizler bu seçimde elbette ki değişimler olabilir, Türkiye genelinde dönüşümler olabilir, isimler değişebilir ama asla hiçbirimiz bunlara takılıp kalmayacağız. Çünkü bizim kardeşliğimiz dava kardeşliği. Bizler bir hiyerarşiyi paylaşmıyoruz. Bizler bir ideali paylaşıyoruz. Bizim paylaştığımız şey makam mevki değil, bizim paylaştığımız şey dava kardeşliği. O yüzden bununla alakalı hassasiyetimizin de üst noktada olacağını düşünüyoruz” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3