Advert

ZİÇEV, velileri bilgilendirdi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ZİÇEV, velileri bilgilendirdi
ZİÇEV, velileri bilgilendirdi İzzet TUMAY
Bu içerik 297 kez okundu.

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) tarafından çocuk istismarı, otizmin eğitimdeki önemi ve fizik tedavinin önemi konulu veli bilgilendirme semineri düzenlendi.

Elazığ Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminerde konuşan ZİÇEV Elazığ Şube Başkanı Mehmet Güleç, düzenlenen seminerin içeriğine değinerek, “Son dönemde ülkemizde engelli haklarını engellerinin içinde bulundukları durumları daha iyi durumlara getirmek için neler yaparız, bunları tartışacağız. Otizmde farkındalıkları oluşturmak istiyoruz. Diğer taraftan taciz olayları son dönem de gündem de bunları ele alacağız. Toplumu bilinçlendireceğiz. Velilerimize de geldikleri için teşekkür ederim. Seminerimiz inşallah faydalı geçecektir” ifadelerine yer verdi.

ZİÇEV Kurum Müdürü Elif Oğuz, amaçlarının velilerle ortak çalışmalar yaparak, çocuklara daha kaliteli bir eğitim sunmak olduğunu belirterek, “Bizlerin amacı velilerimiz ile ortak bir çalışma yaparak çocuklarımıza kaliteli bir eğitim sunmak. Bu anlamda bizlere destek verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Sunumuzun sizlere yol göstermesini diliyorum. Katılımlarınızdan dolayı sizlere hoş geldiniz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Veli bilgilendirme seminerini düzenleyen ZİÇEV rehber öğretmeni Kürşat Hakan, çocuk istismarı, otizm ve fizik tedavi hakkında velileri bilgilendirdi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3