Advert

Fırat Üniversitesi'nde panel düzenlendi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Fırat Üniversitesi'nde panel düzenlendi
Fırat Üniversitesi'nde panel düzenlendi İzzet TUMAY
Bu içerik 222 kez okundu.

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü tarafından "Sosyal Hizmette Hak Temelli Yaklaşım" konulu panel düzenlendi.

Oturum başkanlığını Doç. Dr. Rıfat Bilgin'in yaptığı panele, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, Şehit-Gazi Birim Sorumlusu Erkan Sertkaya, Korumaya Muhtaç Çocuklar Birim Sorumlusu Mehmet Aydoğdu, Sosyo-Ekonomik Destek Birim Sorumlusu Mehmet Coşkun konuşmacı olarak katıldı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda düzenlenen programda panelistler, sosyal hizmet mesleğinin özellikleri, hak temelli sosyal yardım anlayışı, sosyal yardımın önemi ve sosyal yardımın türleri konularında panele katılanlara çeşitli bilgiler verdiler.

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zahir Kızmaz, Fakülte olarak öğrencilere yönelik bu tür panel ve konferanslar düzenlediklerini belirterek, düzenlenen etkinliklere öğrencilerin ilgisinden memnun olduklarını söyledi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK