Advert

Ağın’a bisiklet yolu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ağın’a bisiklet yolu
Ağın’a bisiklet yolu İzzet TUMAY
Bu içerik 156 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ’ın Ağın ilçesinde sosyal yaşam alanlarının artırılmasına yönelik olarak 2.5 kilometre uzunluğunda bisiklet yolu yapımı çalışmasının devam ettiği açıklandı.

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, ilçenin her açıdan gelişmesini artırmak adına çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "İlçemizin gelişmesi kalkınması ve özellikle nüfusun burada kalmasını sağlamak adına Ağın Belediyesi olarak çok yönlü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçenin sosyal hayatını artırmaya yönelik olarak Keban Baraj Gölü kıyısında Hurşit Kuş Ormanı mesire alanı etrafına eşsiz göl manzaralı yaklaşık 2,5 km uzunluğunda 'Hurşit Kuş Mesire Alanı Bisiklet Yolu' projemiz de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmamız inanıyorum ki ilçemizdeki gençlerin ve spor yapmak isteyenlerin vazgeçemeyecekleri bir alan olacaktır. Hedefimiz Ağın’ın problemlerini çözmenin yanında ilçemizin gelişimi ve kalkınmasını sağlayacak yeni adımları atmak olacaktır” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi