Advert

Arslanoğlu: Altyapı en önemli çalışmamız olacak

Arslanoğlu: Altyapı en önemli çalışmamız olacak
Arslanoğlu: Altyapı en önemli çalışmamız olacak İzzet TUMAY
Bu içerik 153 kez okundu.

AK Parti'den Elazığ Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Arslanoğlu:

Altyapı en önemli çalışmamız olacak

İrfan ARSLAN / 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel yönetimlerde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Celal Arslanoğlu, "Elazığ'ın en önemli sorunlarından biri altyapı eksikliği. Aslında bu konu yıllardır ihmal edildiğinden ilimizin sıkıntı yaşadığı en önemli sorun olarak karşımıza çıkıyor” dedi.

Gazetemizi ziyaret eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan aday adayı Arslanoğlu, şunları söyledi: “Yıllardır gerek ticaretin içinde gerek ilimizdeki bazı STK’larda başkan ve üye olarak görev yapmam benim Elazığ ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmamı sağladı. Bu bilgi ve birikimim bu seçimlerde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkanlığı için aday adayı olarak seçime girme fikrine etken oldu. İlimize ve insanlarımıza hizmet etmek adına çıktığım bu yolda Mevla’m neyi nasip etmişse ona rıza göstereceğiz.

Bugüne kadar yapılanların üzerine koymak, özellikle ilimizin gelişmesine, kalkınmasına ve sorunların çözümü için atılması gereken adımları atma noktasında gerekli planlamaları yaptım. Önümüzdeki süreç içinde bu konuları kamuoyu ile de paylaşacağız.

Hedefim öncelikli olarak ilimizin gelişmesi ve nüfusunun artması ile yetersiz hale gelmiş bulunan altyapıyı yenilemek olacaktır. Bunun da koordineli bir şekilde yapılmasını sağlayacağız. Kolay olmayacağını biliyorum. Ancak bunu başaracak adımları ve imkanları da bildiğimi belirtmek istiyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X