Advert

Urhan: Başkanlığa aday değilim

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Urhan: Başkanlığa aday değilim
Urhan: Başkanlığa aday değilim İzzet TUMAY
Bu içerik 434 kez okundu.

Son günlerde ismi Elazığspor Başkanlığı için geçen Mustafa Urhan, gazetemize açıklamalarda bulundu:

Başkanlığa aday değilim

Eski başkanlardan Urhan, "Benim şu anda veya bundan sonra Elazığspor Kulübü Başkanlığı için bir düşüncem söz konusu değil. Böyle bir çalışmanın içinde yer almam mümkün değil" ifadelerini kullandı.

Eren KAYA / İrfan Yumakgil başkanlığındaki Elazığspor yönetiminin istifa kararı ve 3 Aralık 2018 tarihinde seçimli olağanüstü genel kurul yapılması kararı almasının ardından son günlerde adı Elazığspor Başkanlığı için geçen eski başkanlardan Mustafa Urhan, gazetemize yaptığı açıklamada, “Bunlar benim bilgim ve iradem dışında konuşuluyor. Ben geçmişte bu kulübe hizmet etmekten onur duydum. Ancak bugün için hem sağlığım hem de işlerimin yoğunluğu bu görevi yapmama el vermiyor” dedi.

 

'Olumsuz gelişmelere üzülüyorum'

 

Elazığspor’un son yıllarda yaşadığı olumsuz gelişmelere üzüldüğünü belirten Urhan, şunları söyledi: "Bugün gelinen noktada Elazığspor için üzülüyoruz. Elbette ki bu kulübü, yaşadığı sorunlardan kurtarmak, iyi bir yönetim ve iyi bir planlama ile mümkün olabilir. Ancak bunun için ilin tüm yöneticileri ve diğer kesiminin bir araya gelmesi ve ortak bir çalışma yapması gerekir. Elazığspor’un sorunları bellidir. Bunun çözümü için gerekli planlamalar yapılır ve gerekli kaynak temin edilirse bu sıkıntılı süreç aşılır. Bunun için de bu işi bilen, ekonomik durumu iyi olan ve gelecekle ilgili reel bir yapılanmayı ortaya koyan kişi veya kişilerin bir yönetim oluşturması için ilimizin Valisi, Belediye Başkanı, siyasileri, sivil toplum kuruluşları ve ilin sanayici ve iş adamları gerekeni yapmalılar. Birliktelik sağlanırsa ve birlikte adım atılırsa Bordo-Beyazlı kulüp geleceğe taşınır. Bunların yapılmaması durumunda ise bugün yaşanan sıkıntılar katlanarak artar.

'Adaylığım söz konusu değil'

Ben bir kez daha şunu net ve açık söylemek istiyorum: Benim şu anda veya bundan sonra Elazığspor Kulübü Başkanlığı için bir düşüncem söz konusu değil. Böyle bir çalışmanın içinde yer almam mümkün değil. Oluşacak yönetimlere bize ihtiyaç duyulması halinde istişare yaparak katkı sağlamam söz konusu olabilir. Bunun dışında benim bilgim dışında yaşanan ve kamuoyunda yapılan paylaşımlarda şahsıma gösterilen teveccühe teşekkür ederim.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU