Advert

Polat: Sektöre ciddi katkı sağlayacak

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Polat: Sektöre ciddi katkı sağlayacak
Polat: Sektöre ciddi katkı sağlayacak İzzet TUMAY
Bu içerik 107 kez okundu.

Tekstil sektöründe yaşanabilecek gelişme için ara eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak açıldı

Polat: Sektöre ciddi katkı sağlayacak

İrfan ARSLAN / Sektörlerin gelişmesi ve güçlenmesi adına oluşturulan cazibe merkezleri arasında yer alan Elazığ’da kalifiye eleman ihtiyacının karşılanması için Valilik bünyesindeki SODES Proje Merkezi'nin açtığı tekstil kursundaki çalışmalar yerinde incelendi.

SODES kursu ile ilgili bilgi veren Ramazan Polat, “Elazığ Valiliği bünyesindeki SODES Projemiz Sürsürü Eğitim ve Kültüre Yardım Derneği ile projemiz olan Cazibe Merkezi Elazığ’da tekstil sektörüne kalifiye eleman yetiştirme projemizde Elazığ 23 il içinde cazibe merkezi olan beş ilden biri oldu. Cazibe Merkezi programı imalat sanayi sektöründe çok ciddi destekler sağlayacak bir program olduğundan tekstil alanında ciddi bir kalifiye elemana ihtiyaç olacağından açtığımız SODES Projesi kapsamındaki kursların yerinde izleme ve incelemesini yaptık. İnanıyoruz ki bu çalışmamız ilgili sektörün özellikle eleman ihtiyacını çok ciddi bir şekilde karşılayacaktır” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi