Advert

Öğrencilerden Başkan Yanılmaz’a teşekkür

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Öğrencilerden Başkan Yanılmaz’a teşekkür
Öğrencilerden Başkan Yanılmaz’a teşekkür İzzet TUMAY
Bu içerik 160 kez okundu.

Elazığ Belediyesi ile Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülen projeler kapsamında şehrimize kazandırılan Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi, öğrencilerden yoğun ilgi görüyor.

Bilgiye ulaşma ve rahat okumaya elverişli olarak düzenlenen kütüphane sakin ortamı ile öğrencileri ve okur severleri kendine çekiyor. Öğrenciler ders çalışma imkânı kazanırken aynı zamanda kütüphanedeki raflarda ve bilgisayarlarda binlerce kitaba ulaşabiliyor.

Modern ve ferah iç mekânı, farklı çalışma ortamı ile klasik bir kütüphane dışında hizmet veren Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi, vatandaşlara geniş bir yelpazede okuma fırsatı sunuyor. Kütüphane, süreli yayınlardan romanlara ve ansiklopedilere kadar pek çok kitabı raflarda okuyucularla buluşturuyor.

Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi’ne gelen öğrenciler ders çalışmak için uygun bir ortam olduğunu ve çok rahat bir şekilde ders çalışabildiklerini, kütüphanede bulunan kitapların çok faydalı olduklarını ifade ederek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Rızaiye Mahallesi Şeref Tan Sokak'ta Devlet Hastanesi eski acil girişi karşısındaki Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi, okuma salonları, bilgisayarları ve nezih ders çalışma ortamları ile her yaştan insanımıza hizmet veriyor. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi