Advert

EBEGEM gençlere destek olmayı sürdürüyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EBEGEM gençlere destek olmayı sürdürüyor
EBEGEM gençlere destek olmayı sürdürüyor İzzet TUMAY
Bu içerik 261 kez okundu.

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM), farklı dallarda gençlerin gelişimlerine ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Evrensel bir dil olan ve modern dünya koşullarını yakalamak için birçok alanda zorunlu hale getirilen İngilizceyi öğrenmenin yanında, ilde faaliyet gösteren küçük, orta ölçekli işletmelerin maliyet muhasebelerini de tutabilecek elemanların yetiştirildiği EBEGEM, farklı dallarda açtığı kurslarla gençlerin hayatına fayda sağlıyor.

MALZEMELER EBEGEM'DEN

Gençlerin sadece bilgisayar ve muhasebe alanında değil, aynı zamanda yeni el becerileri ve hobiler kazanmasını da amaçlayan EBEGEM, Ahşap Boyama ve Vernikleme Eğitimleri, Filografi ve Tel Kırma derslerini de sürdürüyor. Verilen eğitimlerde bütün temel malzemeler ise EBEGEM tarafından karşılanıyor. Özellikle kadınlar tarafından yoğun katılımla sürdürülen dersler sonucunda üretilen çeşitli objeler sergilenerek ev ekonomilerine katkı sağlıyor.

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, EBEGEM bünyesinde eğitim veren birçok kursun müracaatlarına yönelik herhangi bir sınırlamanın olmadığı belirtilerek, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayar İşletmenlik Programı, Bayan Arapça A1, A2 kuru, İngilizce A1, A2 kuru, El Sanatları, Diksiyon ve Güzel Konuşma derslerinin de ön başvurularının devam ettiği kaydedildi. Açıklamada ayrıca, EBEGEM bünyesinde ücretsiz olarak verilen derslere katılmak isteyenlerin, İzzetpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Tahir Caddesi No.19’da (Belediye lojmanları yanı) bulunan Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi’ne başvuruda bulunmaları gerektiği belirtildi. Adayların ayrıca 0 (424) 2383796 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabileceği kaydedildi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK