Advert

Yanılmaz’a bir ödül daha!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yanılmaz’a bir ödül daha!
Yanılmaz’a bir ödül daha! İzzet TUMAY
Bu içerik 225 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Buhara Medya tarafından gerçekleştirilen 9. Uluslararası Buhara Medya Ödül Töreni'nde ‘Yılın belediye Başkanı’ ödülünü aldı.

Buhara Medya tarafından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere siyaset, sanat ve spor camiasından geniş bir katılımla gerçekleşen 9. Uluslararası Buhara Medya Ödül Töreni'nde "Daha Yaşanabilir Bir Dünya İçin Hedef Sıfır Atık Projesi", "Evsel Atıkların Elektrik Enerjisine Dönüştüğü Çöpten Enerji Üretim Tesisi Projesi" ve "Yüzde Yüz Yerli, Çevreci, Modern, Engelsiz Tasarıma Sahip ELBÜS Projesi" ile Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Yılın Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

Başkan Yanılmaz, “Ödül almak için hizmet yapmıyoruz, lakin memleket aşkıyla, gayretle yaptığımız hizmetler hep ödüle layık görülüyor. Çalışmalarımızla bizleri Yılın Belediye Başkanı Ödülüne layık gören Buhara Medyaya ve destekleriyle bizlere çalışma azmi ve gayreti veren değerli Elazığ halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Çevre dostu bir belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Başkan Yanılmaz, aldığı ödüle ilişkin yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Daha öncede hayata geçirdiğimiz birçok proje ödüle layık görüldü. Hayır Çarşısı, Hayvan Hastanesi, Kültür Park gibi sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiğimiz projeler hem ilimize hem de ülkemize değer ve misyon kazandırdı. Bu başarı hepimizin ve Elazığlılar olarak biz birlikte başardık. Şehrimizin her anlamda gelişimine ve değişimine katkımızı sürdürüyoruz. Bugün Elazığ geniş bulvarları, sosyal yaşam alanlarıyla bölgesinde lider konumdadır. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin ödüle layık görülmesi ise bizler için büyük önem taşımaktadır. Hizmetlerin ödüle layık görülmesi çalışma azmimizi daha çok artıracaktır. Göreve geldiğimiz günden bugüne almış olduğumuz 17 ödülü değerli hemşehrilerimize armağan ediyoruz. Daha önce ‘Mermer Çağına Yeni Nesillerle Adım Atıyoruz’ Projesi ile ödülü, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştık. Bizlere sürekli öncülük eden ve projelerimizi gerçekleştirmemize vesile olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şehrim adına teşekkür ediyor, durmadan yorulmadan çalışacağımızı ifade etmek istiyorum.

YANILMAZ:  BU ÖDÜL ELAZIĞ'IN

Yılın Belediye Başkanı ödülünü şahsı adına değil tüm Elazığlılar adına aldığını belirten Başkan Yanılmaz, “şehircilik, kültür sanat projelerimizle birlikte çevreye duyarlı projelerimizin ülke çapında dikkat çekmesi ve ödüle layık görülmesi, bizleri olduğu kadar şehrimiz insanını da mutlu etmiştir. Özel projelerle ülke çapında konuşulmak ve örnek gösterilmek hemşerilerimiz adına da onur ve gurur vericidir. Ben bu ödülü tüm hemşerilerim adına aldım. Desteklerinden ve bizlere güvenlerinden dolayı da tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet