Advert

MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL, DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL, DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ
MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL, DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 307 kez okundu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol alınana son karar ile Disiplin Kuruluna sevk edildi

Milletvekili Gürsel Erol, disiplin kuruluna sevk edildi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, parti yönetimine bilgi vermeden televizyon programına katıldığı gerekçesiyle disipline verildi. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un CHP'nin ilgili grup başkanvekillerine bilgi vermeden televizyon programına katıldığı ve bu nedenle hakkında disiplin işlemi başlatıldığı öğrenildi. CHP YDK, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na istifa çağrısında bulunan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a kınama cezası verilmişti. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol alınan son karar ile Disiplin Kuruluna sevk edildi.

CHP'nin 41 yıl aradan sonra Elazığ'dan çıkardığı ilk milletvekili olan Erol, seçimlerdeki başarısızlığın genel merkez yönetiminden kaynaklandığını belirterek, "Mevcut Genel Merkez yönetimini sıfat ve unvanları ne olursa olsun, bu mağlubiyetin sorumlusu olarak görüyorum ve derhal istifaya davet ediyorum." ifadelerini kullanmıştı. 26 Ekim tarihinde 24 Haziran seçimi sonrasında CHP'de yönetimin değişmesi gerektiğini söyleyen Elazığ Milletvekili Gürsel Erol hakkında Yüksek Disiplin Kurulu'nda 'kınama' cezası verilmişti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet