Advert

Demir: Değişim için çalışacağım

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Demir: Değişim için çalışacağım
Demir: Değişim için çalışacağım İzzet TUMAY
Bu içerik 259 kez okundu.

31 Mart yerel seçimlerinde Karakoçan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Demir:

Değişim için çalışacağım

İrfan ARSLAN / 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Karakoçan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu AK Parti'den yapan makine mühendisi Mehmet Demir, “Amacım Karakoçan’da değişim ve yeni bir yapılanma ile ilçemizi geleceğe taşımak” dedi.

Uzun yıllar ülkemizin farklı bölgelerinde görev yapan makine mühendisi Mehmet Demir, "Yılların deneyimi ve yaşadıklarımdan edindiğim tecrübelerimi ilçeme kazandırmayı amaçladım. Karakoçan, Elazığ'ın en büyük ve özellikle ekonomisi ile en zengin ilçelerinin başında yer alıyor. Bunların farklı kazanımlarla ilçenin gelişmesine katkı sağlamasını, ilçemizin gelişen dünya ile entegre olmasını sağlamak adına bu göreve talip oldum. Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında bu makama seçilmem durumunda ilçemizde yapacağımız farklı çalışmalarla hem ilçemizin sorunlarına çözüm getirmenin hem de gelişimini hızlandırıp insanların mutlu olmasına çaba harcayacağımın bilinmesini istiyorum. Seçim sürecinin şimdiden ilçemize, ilimize, ülkemize ve bu seçimde birlikte olacağımız arkadaşlarımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK