Advert

Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi
Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi İzzet TUMAY
Bu içerik 1344 kez okundu.

Ferudun Ergin, Yurtbaşı Belediye Başkanlığı için ‘resmi aday adaylığı’ başvurusunu yaptı

Ergin, Yurtbaşı için ‘ben de varım’ dedi

İzzet TUMAY / Ezgi ÇAKMAK - Yurtbaşı beldesinin sevilen ailelerinden Ergin ailesi fertlerinden, Yurtbaşı eski Belediye Başkanı merhum Mustafa Ergin’in kardeşi Ferudun Ergin, 2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Yurtbaşı Belediye Başkanlığı için ‘resmi aday adaylığı’ başvurusunu yaptı.

Dün aile yakınları ile birlikte Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı’na gelen Ferudun Ergin, Yurtbaşı Belediye Başkanlığı aday adaylığı dosyasını Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teslim etti. Ergin, Yurtbaşı beldesi sakinleri tarafından ağabeyi merhum Mustafa Ergin’in bırakmış olduğu bayrağı devam ettirmenin onur ve şerefini yaşadığını söyledi.

FERUDUN ERGİN KİMDİR?

1963 yılında Elazığ Yurtbaşı beldesinde dünyaya gelen Ferudun Ergin, ilk ve orta öğrenimini Yurtbaşı beldesinde, lise öğrenimini Elazığ Mehmet Akif Ersoy Lisesi'nde tamamladı. 2011 yılında Elazığ’da faaliyet gösteren Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği yönetimine seçilen Ergin, 2015 yılında Elazığ, Tunceli, Bingöl ve Diyarbakır bölgelerinde faaliyet gösteren 35 bin üyeli Elazığ Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi ve halen bu görevini sürdürüyor. Ergin, 30 yılı aşkın bir süredir tüm bölge halkı arasında güvenilir ve saygı duyulan bir kişiliğe sahip olması ve sıcak ilişkileri nedeniyle görevlerini liyakat ve azim ile devam ettiriyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU