Advert

Gürtürk: Atatürk büyük bir zafer kazanmıştır

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gürtürk: Atatürk büyük bir zafer kazanmıştır
Gürtürk: Atatürk büyük bir zafer kazanmıştır İzzet TUMAY
Bu içerik 194 kez okundu.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün ölümünün 80. yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, "Atatürk, tarihimizin çok kritik bir döneminde müstesna liderliği ve askeri dehasıyla İstiklal mücadelesini başlatmış, silah arkadaşları ile birlikte cennet vatanımıza göz diken işgalcileri bozguna uğratarak büyük bir zaferin kazanılmasını sağlamıştır" dedi.

Gürtürk mesajında şunlara yer verdi: "Ölümünün 80. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ü rahmet ve minnetle anıyoruz. Atatürk, tarihimizin çok kritik bir döneminde müstesna liderliği ve askeri dehasıyla İstiklal mücadelesini başlatmış, silah arkadaşları ile birlikte cennet vatanımıza göz diken işgalcileri bozguna uğratarak büyük bir zaferin kazanılmasını sağlamıştır.

Tarihin yetiştirdiği en büyük dehalardan biri olan Atatürk’ün; vatanseverliği, ileri görüşlülüğü, dünya gerçeklerine hâkim oluşu, milli ve insani değerlere verdiği önem ve düşüncelerindeki evrensel boyut O’nu milletimizin yetiştirdiği en önemli liderlerinden biri yapmıştır.

Bu milletin ortak değerlerinden olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları verdikleri mücadele ile genç Türkiye Cumhuriyeti’nin temel taşlarını atmış ve bu coğrafyanın kaderine yeniden yön vererek eşsiz bir destanın mimarları olmuşlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 80 yıl önce ebediyete uğurladığımız Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi; rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad olsun." Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ