Advert

Vali Kaldırım’dan 10 Kasım mesajı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Vali Kaldırım’dan 10 Kasım mesajı
Vali Kaldırım’dan 10 Kasım mesajı İzzet TUMAY
Bu içerik 168 kez okundu.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Kaldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletinin kudret ve haşmetinden aldığı güçle istiklal mücadelesini başlatmış ve onu zaferle sonuçlandırarak milletine mal etmiştir.

Gazi paşa ve silah arkadaşları her türlü zorluğu azim, kararlılık ve milletinden aldığı güç ve inançla aşarak vatan kıldığı ülkemizi daha ileriye götürmek, muassır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için var gücüyle çalışmıştır. Bugün uluslararası alanda söz sahibi olan ve dünya tarafından ilgiyle izlenen Türkiye, önemli bölgesel bir güç olarak istikrarlı şekilde ilerleyen ve model alınan bir ülke konumuna gelmiştir.

Cumhuriyetimizin mimarı Atatürk, veciz bir şekilde ifade ettiği üzere; 'Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır' diyerek Cumhuriyeti bizlere emanet etmiştir. Bizler, Cumhuriyetimizi muassır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefimizi azim ve kararlılıkla sürdürmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 80’inci yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhu şad olsun.” Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ