Advert

16 bin ziyaretçi ağırlandı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
16 bin ziyaretçi ağırlandı
16 bin ziyaretçi ağırlandı İzzet TUMAY
Bu içerik 249 kez okundu.

İzzet TUMAY / Türkiye’de örnek projeler arasında yer alan ve 2016 Yılı En İyi Sağlık Projesi ödülünü alan dünya standartlarındaki Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’ni şu ana kadar 16 bin 200 kişi ziyaret etti.

Tesiste, sahipsiz hayvanlar denetim altına alınarak, her türlü sağlık ihtiyaçları (aşılama, kısırlaştırma, küpeleme ve cerrahi müdahale gibi) uzmanlar denetiminde sağlanıyor.

500 KÖPEK VE 40 KEDİ İÇİN BARINMA OLANAĞI

30 dönüm arazi üzerinde 4 bin 500 metrekare kapalı alana sahip modern ve örnek bir tesis olan Hayvan Hastanesi bünyesinde; 300’ü kapalı alanda, 200’ü açık alanda olmak üzere 500 köpek ve 40 kedi için barınma olanağı, açık alanda 20 köpek için korunaklı alanlar, hayvanların kaldığı tüm alanlarda yerden ısıtmalı sistem, barınakların tamamında havalandırma sistemi, tesisin dört bir yanında güvenlik kameraları, tam donanımlı ameliyathane, ameliyat sonrası post-operatif ünitesi, laboratuvar, karantina binası, uyuz bakım binası, köpek yuvaları, köpek ve kedi evleri, açık bakım alanları, kafeterya, konferans salonu yer alıyor. Toplam ziyaretçi sayısı ise 16 bin 200 kişi olarak açıklandı. Toplamda 6 bin 326 kedi ve köpeğe aşılama işlemi gerçekleştirildi. Barınakta tedavi ve aşılama işlemi gerçekleştirilen kedi ve köpeklerden 955’i hayvan severler tarafından sahiplenildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ