Advert

Bakan Kasapoğlu, Elazığ'dan Tunceli'ye geçti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bakan Kasapoğlu, Elazığ'dan Tunceli'ye geçti
Bakan Kasapoğlu, Elazığ'dan Tunceli'ye geçti İzzet TUMAY
Bu içerik 302 kez okundu.

Bakan Kasapoğlu, Tunceli’de temaslarda bulundu:

Tunceli halkının emrindeyiz

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yoğun geçen Elazığ programının ardından çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Tunceli'ye gitti.

Ziyarette Bakan Kasapoğlu’na Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel eşlik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ilk olarak Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel'i makamında ziyaret etti. Vali Sonel ile makamında bir süre görüşen Bakan Kasapoğlu, Tunceli’de yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Vali Sonel görüşmede, ilde yürütülen projelerin eski ve şimdiki hallerine yönelik görselleri kullanarak yaşanan büyük değişim hakkında Kasapoğlu'na bilgi verdi.

Burada konuşan Bakan Kasapoğlu, “Tunceli çok önem verdiğimiz bir şehir. Geçmişte de Tunceli için önemli projelerimiz vardı. Geleceğe yönelik de birçok plan ve projemiz var. Büyük bir heyecan ve motivasyonla buraya geldik. Sayın Valim ile diyaloğumuz çok öncelere dayanıyor. Kendisi buraya geldiği günden beri büyük bir heyecan ve inançla çalışıyor. Kendisini tebrik ediyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak tüm kaynaklarımızı Tunceli'mizin gençlerine, insanlarına yönelik seferber ediyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz, bugünden sonra da gerçekleştirmeyi düşündüğümüz plan ve projelerimiz var. Her şey Tunceli'mizin geleceği için. Ülkemizin birlik ve beraberliği için. Hem yapacağımız tesislerin verimli kullanılması noktasında hem de gençlerimizin ihtiyaç duyduğu yeni tesislerin Tunceli'mize kazandırılması ile alakalı olarak çalışmalarda bulunacağız. Bakan Yardımcım, ilgili genel müdür arkadaşlarımla tam kadro buradayız. Tunceli halkımızın emrindeyiz. Tunceli'ye olan ziyaretlerimiz devam edecek. Amacımız; Tunceli'mizin gençlerini, çocuklarını, kadınlarını, erkeklerini sportif bir kültürle harmanlamak. Ülkemizin ilçelerine, beldelerine hatta köylerine kadar ciddi sportif renkler kazandırdık. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde son 17 yılda Türkiye'nin tesisleşmesi, dünya tesisleşme literatüründe bir devrimdir. En güzel ve en yeni tesisler ülkemizde. Bize de gençlerimizi, insanlarımızı bu tesislere kanalize etmek kalıyor. Bunu da valilerimizin, kaymakamlarımızın, belediye başkanlarımızın işbirliği ile gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel ise, “Gençlik ve Spor Bakanımızı ve heyetini Tunceli'de görmekten mutluyuz. Tunceli halkı adına Sayın Bakanımıza hoş geldiniz diyorum. Kendilerinin Tunceli'ye yapmış olduğu çok ciddi yatırımlar var. Bu yatırımlar sayesinde Tuncelili çocuklarımız, gençlerimiz spora yöneldi. Bu durum, ülkemiz için çok büyük bir kazanım" diye konuştu. Görüşmenin ardından Bakan Kasapoğlu ve heyeti Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Tuncay Sonel ile birlikte Atatürk Stadyumu'nda bulunan Gençlik Merkezi'ni ziyaret etti. Buradaki atölyeleri tek tek gezen Kasapoğlu, gençlerle bir araya gelip çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Atatütk Stadyumu'nda sporcularla bir araya gelen Kasapoğlu, onlarla hem futbol oynadı hem de sohbet etti. Burada sporcular tarafından Bakan Kasapoğlu'na Dersim 62 Spor forması hediye edildi. Son olarak Millet bahçesini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, gençlerle bir araya gelip, gençlerimizin sergilediği müzik dinletisine eşlik etti. Daha sonra Tuncelili sporcuların sürat teknesi, kano, jet ski ve flyboard gösterilerini izledi. Flyboard yapan sporcu, gösteri sırasında açtığı Türk bayrağı, Bakan Kasapoğlu'na uzattı. Kasapoğlu ise bayrağı öperek alnına koydu ve sporcuya teşekkür etti.

Bakan Kasapoğlu, "Bu manzara gerçekten yaşanması gereken bir manzara. Tüm halkımızı Tunceli'ye bu manzaraya bizzat şahit olmaya davet ediyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Su ile sporun bir araya geldiği çok güzel bir ortam var burada. Bu ortamların ülkemizin başka bölgelerinde de artması için takipçisi ve destekçisi olacağız. Tunceli'mizi farklı spor imkanlarıyla buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Gösteri sonrası sporcularla bir araya gelip onlarla sohbet eden Bakan Kasapoğlu, son olarak Jandarma Bölge Komutanlığı'nı ziyaret edip Tunceli’den ayrıldı. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ