Advert

CELAL ARSLANOĞLU: ELAZIĞ’IN SORUNLARINI TEMELDEN ÇÖZECEĞİM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CELAL ARSLANOĞLU: ELAZIĞ’IN SORUNLARINI TEMELDEN ÇÖZECEĞİM
CELAL ARSLANOĞLU: ELAZIĞ’IN SORUNLARINI TEMELDEN ÇÖZECEĞİM İzzet TUMAY
Bu içerik 625 kez okundu.

AK Parti'den Elazığ Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunu yapan Celal Arslanoğlu:

Elazığ’ın sorunlarını temelden çözeceğim

İzzet TUMAY / Elazığlı iş adamı Celal Arslanoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkanlığı aday adaylığı ‘resmi’ başvurusunu yaptı.

Cumartesi günü çok sayıda vatandaşla birlikle Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı’na gelen Arslanoğlu, Elazığ Belediye Başkanlığı aday adaylığı için gerekli evrakları teslim edip, resmi başvurusunu yaptı.

Arslanoğlu, resmi başvurusunun ardından toplantı salonunda yaptığı basın açıklamasında, başkan seçilmesi durumunda yapmak istediği projeleri başlıklar altında şöyle sıraladı: “Elazığ’ın kör düğüm haline gelen problemlerini temelden çözmek ve düzeltmek birinci görevimdir. Önemli bir konu da kanalizasyon arıtma tesisinin bir dakika, bir saniye dahi geçirmeden son teknolojiye uygun olarak sıfırdan yapılması için ne gerekiyorsa yapacağım. Yıllardır çözülmeyen ve gittikçe arap saçına döndürülen, benim rüyam, hayalim, hedefim olan fuar ve kongre merkezi sorununa kalıcı olarak çözüm getireceğim. Güney Çevre yolunda bulunan parselenmiş 1000’er metrekare alan, belediyeye ait arazinin sanayi merkezi olarak teşekküllü inşaa edilerek başta şehrdimizin çok önemli ve başarılı meslek gurubunu oluşturan Mobilyacıların İŞGEM’den ayrılan sektörlerin, gıdacıların ve inşaat malzemesi satıcılarının hizmetine sunacağım. Harput’un bir tüketim malzemesi olarak kullanılmasına asla izin vermeyeceğim. Yeni bir üniversite kurulması, yeni toplu konut alanlarının açılması, Harput’a teleferik yaphılması, yatırımcılara bedelsiz arsa tahsisi, şehrin batısına bir küçük sanayi sitesinin yapılması gibi daha onlarca büyük projem var. Elazığ’ın sorunlarını temelden çözeceğim, bu belbette birinci vazifemdir.”

“Bugüne kadar yapılanların üzerine koymak, özellikle ilimizin gelişmesine, kalkınmasına ve sorunların çözümü için atılması gereken adımları atma noktasında gerekli planlamaları yaptım” diyen Arslanoğlu, resmi başvuru evraklarını teslim etmesinin ardından yaptığı değerlendirmede, “Ben bu yola Elazığımıza ve insanlarımıza hizmet etmek için çıktım. Yıllardır gerek ticaretin içinde gerek ilimizdeki bazı STK’larda başkan ve üye olarak görev yapmış olmam Elazığ ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmamı sağladı. İlimize ve insanlarımıza hizmet etmek adına çıktığım bu yolda Mevla’m neyi nasip etmişse ona rıza göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU