Advert

Abdulvahap Yılmaz, başvurusunu yaptı

Abdulvahap Yılmaz, başvurusunu yaptı
Abdulvahap Yılmaz, başvurusunu yaptı İzzet TUMAY
Bu içerik 187 kez okundu.

AK Parti’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olan Abdulvahap Yılmaz, başvuru evrakını İl Başkan Yardımcısı Atilla Uğur’a teslim etti.

Belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yapan Yılmaz, “Benim günüm bugünüm, yarınım var tabi. Her ne kadar biz yaklaşık bir 11 yıldır Ankara’da görev yapsak da bizim önceliklerimiz hep şehrimiz Elazığ olmuştur. Dün 24’lü yaşlarda 1994 ile 2005 yılları arasında yaklaşık 11 yıl Elazığ Belediyesi Park Bahçeler'de bulundum. Rahmetli Hamza Bey’in Belediye Başkanı olduğu dönemde onun ekip arkadaşıydım. 1994’te çıktığımız bu yolda genç yaşta Elazığ’ımıza öyle tahmin ediyorum ki, çok büyük hizmetler verdik. Bugün Mustafa Temizer Parkı, Çaydaçıra Parkı orası vardı ama kullanılmıyordu. Biz sonradan revize ettik. Zübeyde Hanım Caddesi, Abdullahpaşa yeşil kuşak projeleri, bizim şehrimize kazandırdığımız projelerdi. Rahmetli Hamza Bey’di, ben yöneticiydim. Park Bahçeler Müdürü olarak o işleri yönetiyordum” şeklinde konuştu.

Elazığ’da hep ilklere imza attıklarını ifade eden Yılmaz, “Ya lider olursunuz veya yönetici olursunuz. Bu sizin tercihinizdir. Biz bugün liderliğe talibiz. Elazığ’da şehrül emin sıfatı taşıyan belediye başkanlığına lider olarak talibiz. Yönetici olarak talip değiliz. Çünkü yönetici kadrolar, belediye başkanının altında görev yapan arkadaşlardır. Belediye başkanları hedef belirler, liderler hedef belirler, alttaki yöneticiler ise o belirlenen hedef için proje yaparlar. Ve onları hayata geçirirler. Peki, nedir bizim hedeflerimiz? Elazığ için şunu diyebilirsiniz; Abdulvahap Yılmaz Elazığ için ne hedef koyuyor? Geçmişimiz geleceğimiz değildir” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​