Advert

Özen: Baskil'e değişim gerek

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Özen: Baskil'e değişim gerek
Özen: Baskil'e değişim gerek İzzet TUMAY
Bu içerik 1371 kez okundu.

"Büyüyen, gelişen ve değişen Türkiye’de, Baskil’in de hak ettiği yerde olması için belediye başkanlığına talibim” diyen Özen:

Baskil'e değişim gerek

İzzet TUMAY

11 yıl Baskil Halk Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten ve başarılı hizmetlerle sürekli adından söz ettiren Ahmet Özden Özen, Ak Parti’den Baskil Belediye Başkan aday adaylığı ‘resmi’ başvurusunu yaptı.

Ak Parti Baskil İlçe Başkanlığı’na giderek resmi evraklarını teslim edip başvurusunu yapan Özen, burada düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: “31 Mart 2019 yerel seçimlerinin genelde ülkemiz için, özelde ilimiz için, ilçemiz Baskil için hayırlar vesile olmasını diliyorum. Geçtiğimiz 15 yılda Türkiye’nin gündemi değişmiştir, öncekileri, sıkıntıları, beklentileri değişmiştir. Ülkemizin bu güzel değişimine Baskil’i de katmak için bu kutlu yürüyüşte varım.

BASKİL’E DEĞİŞİM GEREK!

Ülkemizin büyümesini, 2023 hedeflerine varmasını engellemek isteyenler, 15 Temmuz hain ve sinsi darbe girişiminde amaçlarına ulaşamadılar, bu sefer de ekonomik dış saldırılara geçtiler. Bu saldırıları yapanlar hedef 2023’ün yetmeyeceğini, hedef 2053 ve 2071 olduğunu iyi biliyorlar. Hesaba katmadıkları, daha doğrusu anlamadıkları, anlayamadıkları; milletimizin kararlı ve onurlu duruşu olmuştur. Kurulduğu günden bugüne Ak Parti ile birlikte yürümeyi, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde adalet ve kalkınmayı esas alan, değişim ve dönüşümü şiar edinerek, ileri demokrasiyi hedef alan, sessiz yığınları sesi, kimsesizlerin kimsesi olan partimizle birlikte olmayı kendime görev bildim. Hayatımın en büyük kesitleri Baskil’de geçti. Burada doğmak yetmiyor, çocukluğumuz, öğrenciliğimiz, gençliğimiz Baskil’de geçti. O yıllarda Baskil’i yere göğe sığdıramayacak kadar büyük görürdük. Sonra biz büyüdük, kentler büyüdü, ülkemiz büyüdü. İlçemiz her zaman kan kaybederek yerinde saydı ve küçüldü. Biz de büyüyen, değişen ve gelişen Türkiye ile birlikte büyümek istiyoruz. Bizim Baskil sevdamız bitmedi. Kesintili bir şekilde olsa da 11 yıl Baskil Halk Eğitim Müdürlüğü ile devam etti. Büyüyen, gelişen ve değişen Türkiye’de Baskil’in de hak ettiği yerde olması için Baskil Belediye Başkanlığı'na talibim. Çünkü; önce maneviyat ve ahlak dediğimiz için, kamu kurum ve STK’lar ile uyumlu çalışmak için, güvenilir, şeffaf ve paylaşımcı bir anlayışı getirmek için, belirli bir kesime değil herkese hizmet için, istihdam alanları açmak için, çocukların, gençlerin, kadınların ve yaşlıların rahat nefes alacakları yeni yaşam alanları açmak için, halka hizmet Hakk’a hizmettir mantığına inandığım için, Baskil’in hak ettiği yere gelebilmesi için bu yola çıktım.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!