Advert

Murat Erdoğan başvurusunu yaptı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Murat Erdoğan başvurusunu yaptı
Murat Erdoğan başvurusunu yaptı İzzet TUMAY
Bu içerik 392 kez okundu.

Murat Erdoğan başvurusunu yaptı

İzzet TUMAY / 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde  Ak Parti’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Av. Murat Erdoğan, resmi müracaatını yaptı. Erdoğan, eşi ve çocuklarıyla birlikte geldiği AK Parti İl Binası önünde kendisini desteklemeye gelen kalabalık vatandaş topluluğu ile bir araya geldi. Erdoğan daha sonra partisine, aday adaylığı için Resmi müracaatını yaptı.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Atilla Uğur, “Sayın aday adayımızın evrakları incelendi, herhangi bir engel görülmemektedir” dedi.

Erdoğan ise, “Elazığ’da esnafı biliyoruz, sanayiciyi biliyoruz, işsizi biliyoruz, memuru biliyoruz, köylüyü biliyoruz, kentliyi biliyoruz. Dolayısıyla sanayi nasıl gelişecek biliyoruz. Esnafın durumu nasıl iyi olur biliyoruz. İşçinin durumu nasıl olur, işsiz nedir, Elazığspor nedir, Elazığspor taraftarı nedir biliyoruz. Elazığ’da dokunmadığımız hiç kimse yok. Malumunuz olduğu üzere son 3-4 yıldır da Elazığ’ın sorunlarını çok akından takip ediyoruz. Bildiğiniz üzere çok iyi bir ekip kurduk. Burada öncelikle sanayi bölgesiyle ilgili çalışmalar yaptık, esnafla ilgili çalışmalar yaptık. Elazığ yeşil kent olsun, bununla ilgili çalışmalar yaptık. En önemişi de Elazığ’ın imarını çözecek, büyüyen şehir Elazığ adı altında büyük çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımızın hepsini topladık ve bunları kamuoyuna sunduk” ifadelerini kullandı.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: “Dolayısıyla bir Elazığ’ın nasıl büyüyeceğini, nasıl gelişeceğini, ne yapacağını çok iyi biliyoruz. Eğer Allah nasip ederse bunları gerçekleştirmek için büyük çaba sarf edeceğiz. Elazığ’ın gelecek 50 yılını şekillendireceğiz. Biz bir makam için bu yola çıkmadık. Biz kendimize üstünlük sağlamak için bu yola çıkmadık. Çok çalıştık, çok öğrendik, çok iyi projeler hazırladık. Sorunları biliyoruz. Bu belediyeyi de nasıl yöneteceğimizi çok iyi biliyoruz. Gerçekten çok iyi hizmet yapacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!