Advert

Elazığ TSO heyetinin üye ziyaretleri devam ediyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ TSO heyetinin üye ziyaretleri devam ediyor
Elazığ TSO heyetinin üye ziyaretleri devam ediyor İzzet TUMAY
Bu içerik 343 kez okundu.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile Elazığ TSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri Elazığ Tır Garajı, Akçakiraz Küçük Sanayi Sitesi, Sebze Hali ve Oto Galericiler Sitesi'ni ziyaret ederek Oda üyeleriyle bir araya geldiler. Elazığ TSO heyeti ziyaretler kapsamında sorun ve beklentileri dinleyerek, acil çözüm üretilmeni noktasında Elazığ TSO’nun ilgili mercilerle iletişim sağlayacağını ifade ettiler.

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve Elazığ TSO heyeti Elazığ Sebze Hali, Tır Garajı, Akçakiraz Küçük Sanayi Sitesi ve Oto Galericiler Sitesi'ni ziyaret etti.  Elazığ TSO heyetinin gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getiren esnaflar teşekkür ederek ülkemizin içinden geçmekte olduğu zorlu süreçte sorunların dinlenmesi ve ilgili mercilere iletilmesinin önemli olduğunu ifade ettiler.

Oda üyeleri bu ziyaretler sayesinde yaşamış oldukları sorunları ve çözüm önerilerini dile getirme fırsatı bulduklarını belirterek, yaşanan süreçte yerelde ve ilgili kurumlar ile bakanlıklar seviyesinde çözülmesi gereken hususların Elazığ TSO tarafından kurumsal bir kimlikle talep edilmesinin önemli olduğunu ifade ettiler. İş dünyasının en üst çatı kurumu olan Elazığ TSO’nun böyle sürekli sahada olarak iş dünyası ile birlikte hareket etmesinin il ekonomi ve sanayisine de çok önemli katkılar sağlayacağını dile getiren Oda Üyeleri, Elazığ TSO heyetine teşekkür ettiler.

Elazığ TSO Başkanı Arslan, iki gün süren ziyaretler sonrasında yaptığı değerlendirmede, sorun ve beklentilerin ilk ağızdan dinlenmesinin önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Elazığ TSO yönetim organlarında görev alan arkadaşlarımızla Akçakiraz Küçük Sanayi Sitesi, Tır Garajı, Oto Galericiler Sitesi ile Sebze Hali’ni ziyaret ettik.

Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle sorun ve beklentileri ilk ağızdan alarak çözüm noktasında istişare yaparak proaktif olmak istiyoruz. Esnaflarımıza bize göstermiş oldukları yoğun teveccühten ve duydukları güvenden dolayı şükranlarımı sunduğumu ifade etmek istiyorum. İşletmelerimiz ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçmekte olduğumuz bir dönemde ticari faaliyetlerini yürütmeye çalışıyorlar. Her sektörün veya her ticari bölgenin kendine göre sorunları bulunuyor. Bu sorunların çözümü noktasında komisyonlarımızın geçmişten bugüne kadar gelen çalışmaları devam etmektedir. Özellikle meslek komitelerimiz aracılığı ile Odamız Yönetim Kurulu ve Meclisimize gelen tüm sorunlar titizlikle değerlendirilmektedir. Ziyaretler kapsamında da bu talepleri kayıt altına aldık. Önümüzdeki günlerde çözüm üretme noktasındaki çalışmalarımıza bütün iş dünyamız tanıklık edecektir. Esnaflarımızla bir araya geldiğimiz için gerçek manada mutlu olduk. Ziyaretlerimizde site başkanları ve dernek başkanlarımız ve onların yönetim kurullarıyla da bir araya geldik. Çok yararlı görüşmeler ve değerlendirmeler yaptık. Bu ziyaretlerimizi ve istişarelerimizi arttırarak devam ettireceğiz. Her zaman ifade ettiğim gibi esnafımızla birlikte olmak ve esnafımızla yol yürümek yönetim şeklimizin vazgeçilmezi olacak.

Ziyaretlerimizi il merkezinde, ilçelerimizde ve sanayi bölgelerimizde aksatmadan devam ettireceğiz. Oda olarak iletişimimiz en büyük sanayi kuruluşundan tek kişinin çalıştığı bir işletmeye kadar devam edecek.

Ülke olarak içinden geçmekte olduğumuz zorlu ekonomik süreci üretimden vazgeçmeyerek ve dayanışmamızı bir kat daha artırarak inşallah kısa sürede atlatacağız. Bu noktada kapımızın bütün esnaflarımıza açık olduğunu ifade etmek istiyorum.” Bülten Haber

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!