Advert

Tekataş: 40 yıl sonrasını planlayacağız

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Tekataş: 40 yıl sonrasını planlayacağız
Tekataş: 40 yıl sonrasını planlayacağız İzzet TUMAY
Bu içerik 277 kez okundu.

AK Parti Belediye Başkan aday adayı Tekataş:

40 yıl sonrasını planlayacağız

İrfan ARSLAN / 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel yönetim seçimlerinde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olan Ali Tekataş, “Aday gösterilmem ve seçilmem durumunda ilimizde yapacağımız çalışmalarda Elazığ’ın 40 yıl sonrasını planlayacak doğrultuda çalışma gerçekleştireceğiz” dedi.

AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olan Ali Tekataş, basın mensupları ile bir araya geldiği sabah kahvaltısında, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda, Elazığ’ın geleceğe hazırlanması adına çalışma yapacaklarını söyledi. Tekataş şöyle konuştu: "Benim bu makama talipli olmam gelen taleplerden oldu. Bilgi ve birikimim var. Rabbimin bu makamı nasip etmesi durumunda görev vereceğimiz güçlü bir ekibimiz var. İlimize hizmet nasip olursa kesinlikle başkanlık makamının kapısı herkese açık olacak. Hedefimiz Elazığ ise gelişmesi ve sorunların çözümü noktasında ortak akıl ve istişare ön plana çıkacak. Şehrimizin kalkınması esnaflarımızın kalkınması ile mümkün olacaktır. Belediye olarak yapacağımız her çalışmada öncelikli olarak yerinden tedarik yönünde alımlarımızı yapacağız.

Önümüzdeki süreç içinde Elazığlılar ile bir araya gelmeye ve yapacaklarımızı anlatmaya devam edeceğiz. Şehrin sorunlarına gerekli çözümleri getirme adına, zaten uzun yıllar İller Bankası Bölge Müdürü, 1,5 yıldır da VASKİ Genel Müdürlüğü görevinde bulunmam nedeniyle belediyecilik ile ilgili tüm kanun ve kurallara vakıf biri olarak mevzuata ve kanunlara uygun bir şekilde çözmenin çalışmalarını yapacağım.

Hayalimiz büyük, hedefimiz 40 yıl sonrasının Elazığ’ını oluşturmak ve insanların mutlu olmasını sağlamak.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!