Advert

3 ödül Tarihi Kentler Birliği’nden geldi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
3 ödül Tarihi Kentler Birliği’nden geldi
3 ödül Tarihi Kentler Birliği’nden geldi İzzet TUMAY
Bu içerik 226 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde çevre duyarlılığını öne çıkaran projeleriyle ‘Yılın En Başarılı İl Belediye Başkanı’ ödülüne ve hemen ardından ELBÜS projesiyle ‘Transist Ekonomiklik’ ödülüne layık görülen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a Harput’ta yapılan restorasyon çalışmaları dolayısıyla üç ödül de Tarihi Kentler Birliği’nden geldi.

Antalya Expo Center'da düzenlenen Yapı ve Restorasyon Fuarı'nda Elazığ Belediyesi tarafından Harput'ta gerçekleştirilen Hoca Hamamı, Esediye Hamamı ve Kızıl Kilise restorasyonları için ödüle layık görülen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ödülünü Tarihi Kentler Birliği Onursal Başkanı hemşerimiz Prof. Dr. Metin Sözen'in elinden aldı.

Yatırımcı, üretici ve projeci unsurlarıyla belediyecilikte hızlı bir tırmanış yakalayan Elazığ Belediyesi, üç ayrı çalışmasının üçünü de ödül ile taçlandırarak çevre, ulaşım ve kültür belediyeciliği alanlarında başarılı olduğunu tasdik etti.

Harput'un UNESCO Kalıcı Değerler Listesi’ne alınması için tarihi beldede yapılan aslına uygun restorasyonların büyük önem taşıdığını belirten Başkan Yanılmaz, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi kentin yeniden ayağa kalkması için Elazığlılar olarak bütün çabayı sarf etmeye devam edeceklerini kaydetti. Aldıkları ödülün çok anlamlı ve özel olduğunu aktaran Yanılmaz, ortak mirasımız olan Harput’u, ulusal ve uluslararası platformlarda gündeme getirerek hak ettiği yere taşımaya devam edeceklerini aktardı.  Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!