Advert

Vali Kaldırım’dan ‘anlamlı’ mesaj

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Vali Kaldırım’dan ‘anlamlı’ mesaj
Vali Kaldırım’dan ‘anlamlı’ mesaj İzzet TUMAY
Bu içerik 300 kez okundu.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Elazığ'a gelişinin 81. yıl dönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Kaldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk 81 yıl önce 17 Kasım 1937 tarihinde ilimize teşrif etmiştir. Bu şehrin kadirşinas insanları Ata’sını tarifi imkânsız heyecan ve sevgiyle karşılamış ve adeta bağrına basmıştır. Elazığ halkı Ata’sını ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk cumhurbaşkanını karşılamak ve yakından görmek için genç, yaşlı, kadın ve erkekten oluşan insan seli İstasyon Caddesi ve Elazığ Garı'na akın ederek saygı ve sevgilerini ifade etmişlerdir. Bugün büyük komutan ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilimize teşriflerinin 81. yıl dönümünü yâd ederken aynı heyecan, sevinç ve gururu bir kez daha duymanın mutluluğu içindeyiz.

Aziz Atam; Her türlü zorluğu azimle ve inançla aşarak vatan kıldığınız ülkemizi ve Cumhuriyetimizi hedef gösterdiğiniz muasır medeniyetler üzerine çıkartmak ve 'Millete efendilik yoktur, hizmet vardır' düsturuyla ülkemize ve milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz hiç durmadan yorulmadan çalışmaya devam etmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor ve aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum.” Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!