Advert

Köy Muhtarları Derneği’nden plaket

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Köy Muhtarları Derneği’nden plaket
Köy Muhtarları Derneği’nden plaket İzzet TUMAY
Bu içerik 252 kez okundu.

Elazığ Merkez Köy Muhtarları Derneği, Namık Kemal İlkokulu Müdürü İlhan Makinist’i yılın öğretmeni seçerek, plaket verdi.

Elazığ Merkez Köy Muhtarları Derneği, yaptıkları değerlendirmeler sonucunda Namık Kemal İlkokulu Müdürü İlhan Makinist’i yılın öğretmeni seçerek, plaket verdi. Elazığ Merkez Muhtarları Derneği Başkanı Selçuk Özel, “Öğretmenler Günü münasebetiyle derneğimizce, Elazığ Merkez Köy Muhtarları derneğince başarılı çalışmalarınızdan dolayı yılın öğretmeni seçilmiş bulunmaktasınız. Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı muhtarlığımızca size bir plaket sunmak istedik” diye konuştu.

Namık Kemal İlkokulu Müdürü İlhan Makinist, “Merkez Köy Muhtarları Derneği tarafından böyle bir ödüle layık görülmemiz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Çok anlamlı çok manalı bir ödül. Okulumuzda geldiğimiz günden beri çevremize, velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize faydalı olabilmek için var gücümüzle hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu muhtarlarımızın vermiş olduğu yılın idarecisi ödülü ayrıca bizi çok onurlandırdı. Çok gurur duyduk. İnşallah bizde bu ödüle layık olmak için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Selçuk Özel, İlhan Makinist’e plaketini verdi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!