Advert

Valilik'ten gıda yardımı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Valilik'ten gıda yardımı
Valilik'ten gıda yardımı İzzet TUMAY
Bu içerik 267 kez okundu.

Mefruşat giderlerinin karşılanmasının ardından bir yardım daha

Valilik'ten gıda yardımı

Eren KAYA / Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın talimatlarıyla, daha önce mefruşat giderleri karşılanan Elazığspor'a bu kez de yine Vali Kaldırım tarafından yardım kampanyası için 10 bin TL bağışta bulunuldu ve kulübe gıda yardımı gerçekleştirildi.

Elazığspor Kulübü, kulübün 150 bin TL'lik mefruşat liderlerini karşılayan, Elazığ Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyasına 10 bin TL bağışta bulunan ve gıda yardımı gerçekleştiren Vali Çetin Oktay Kaldırım ile, kulübe kömür yardımında bulunan Elazığspor Gönüllüleri ve EMA Gruba teşekkür etti.

Elazığspor Kulübü'nden, Vali Kaldırım'ın yardımlarına ilişkin olarak yayımlanan teşekkür mesajlarında, "Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleri sonucu kulübümüzün 150 bin TL’lik mefruşat giderleri karşılanmıştır. Desteklerinden ve duyarlılıklarından dolayı Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür ederiz" ve "Elazığ Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında Valimiz Çetin Oktay Kaldırım tarafından kulübümüze 10 bin TL bağış yapılmıştır. Ayrıca Elazığ Valiliği tarafından kulübümüze gıda yardımı gerçekleştirilmiştir. Desteklerinden dolayı Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Valiliği’ne teşekkür ederiz" ifadelerine yer verildi.

Kulüpten, Elazığspor Gönüllüleri Derneği ve EMA Grup tarafından yapılan kömür yardımlarına ilişkin yayımlanan mesajda ise, "Elazığspor Gönüllüleri Derneği ve EMA Grup tarafından kulübümüze kömür yardımı yapılmıştır. Desteklerinden dolayı Elazığspor Gönüllüleri Derneği Başkanı Eren Kurnaz ile dernek üyelerine ve EMA Grup Yönetimine teşekkür ederiz" denildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ