Advert

Erdem: Çalışan gazeteciler ödüllendirilecek

Erdem: Çalışan gazeteciler ödüllendirilecek
Erdem: Çalışan gazeteciler ödüllendirilecek İzzet TUMAY
Bu içerik 143 kez okundu.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için özel bir çalışma yaptıklarını ve kentte görev yapan televizyon, yerel gazete ve ajanslarda çalışan gazetecileri ödüllendirileceklerini söyledi.

Yaklaşan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti bir program düzenleyecek ve bu programda çalışan gazeteciler ödüllendirilecek. Yönetim Kurulu ile belirli aralıklarla toplanıp çalışmalar yaptıklarını belirten FHGC Başkanı Semih Erdem, "Son yaptığımız yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarımızla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için istişarede bulunduk” dedi.

Toplantının içeriğine yönelik bazı bilgileri de paylaşan Erdem, “Yaptığımız istişarede, gerçekten alın teri ile haber peşinde koşturup mesleğini yürüten arkadaşlarımızın ödüllendirilmesi kararını verdik. Şimdiden hazırlıklarına başladığımız etkinliğimizde ödüllendireceğimiz arkadaşlarımızın üyemiz olup olmamasını dikkate almayacağız. Biz bu önemli mesleği gerçekten sahada yerine getirip getirmediğine bakacağız” dedi.

Kamuoyunu bilgilendirmek için gece gündüz ayrımı yapmadan çalışan gazetecilerin her zaman haklarını korumak için hazır olduklarını da belirten Erdem, köklü bir geçmişe sahip olan cemiyetin daha aktif olması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü de bildirdi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞERİFOĞULLARI, PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
ŞERİFOĞULLARI, PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
KRİZİN YIKICI ETKİSİ!
KRİZİN YIKICI ETKİSİ!