Advert

Erdem: Çalışan gazeteciler ödüllendirilecek

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Erdem: Çalışan gazeteciler ödüllendirilecek
Erdem: Çalışan gazeteciler ödüllendirilecek İzzet TUMAY
Bu içerik 210 kez okundu.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için özel bir çalışma yaptıklarını ve kentte görev yapan televizyon, yerel gazete ve ajanslarda çalışan gazetecileri ödüllendirileceklerini söyledi.

Yaklaşan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti bir program düzenleyecek ve bu programda çalışan gazeteciler ödüllendirilecek. Yönetim Kurulu ile belirli aralıklarla toplanıp çalışmalar yaptıklarını belirten FHGC Başkanı Semih Erdem, "Son yaptığımız yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarımızla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için istişarede bulunduk” dedi.

Toplantının içeriğine yönelik bazı bilgileri de paylaşan Erdem, “Yaptığımız istişarede, gerçekten alın teri ile haber peşinde koşturup mesleğini yürüten arkadaşlarımızın ödüllendirilmesi kararını verdik. Şimdiden hazırlıklarına başladığımız etkinliğimizde ödüllendireceğimiz arkadaşlarımızın üyemiz olup olmamasını dikkate almayacağız. Biz bu önemli mesleği gerçekten sahada yerine getirip getirmediğine bakacağız” dedi.

Kamuoyunu bilgilendirmek için gece gündüz ayrımı yapmadan çalışan gazetecilerin her zaman haklarını korumak için hazır olduklarını da belirten Erdem, köklü bir geçmişe sahip olan cemiyetin daha aktif olması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü de bildirdi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ