Advert

Kitap Fuarı dolup taşıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kitap Fuarı dolup taşıyor
Kitap Fuarı dolup taşıyor İzzet TUMAY
Bu içerik 218 kez okundu.

Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı doludizgin devam ediyor. Birçok yayınevi ile yazarın okurlarıyla buluştuğu fuar adeta dolup taşıyor.

Elazığlı vatandaşlar, öğrenciler, öğretmenler ve birçok kitapsever Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı’nda istedikleri kitabı alma imkânına kavuşuyor.

Kitap Fuarı'nda, kitapseverler almış oldukları kitapları yazarlara imzalatma fırsatı buluyor. Kapılarını sabah 10’da açan fuar akşam 22’ye kadar ziyaretçilerini ağırlıyor. Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı’na gelen kitapseverlerden biri düşüncelerini, “Fuarda birçok yayınevinin olması hasebiyle çeşit çok fazla. Bütün stantları gezip kitapları inceleyeceğim. İçinde beğendiğim kitapları alıp yaz tatilinde okumayı düşünüyorum” dedi.

Bir diğer vatandaş ise “Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı’na okul arkadaşlarım ve öğretmenlerimle birlikte geldim. Herkesin gelmesi gereken bir fuar olmuş. Fuarın gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

"Herkese kitap okumayı tavsiye ediyorum" diyen bir diğer ziyaretçi ise, “Aradığımız birçok kitabı Kitap Fuarı’nda bulduk ve aldık. Şehrimize Kitap Fuarı’nı kazandıran Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!