Advert

Ankara-Elazığ uçak seferleri artırıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ankara-Elazığ uçak seferleri artırıldı
Ankara-Elazığ uçak seferleri artırıldı İzzet TUMAY
Bu içerik 455 kez okundu.

Haftanın 7 günü yapılan Türk Hava Yolları’nın Ankara-Elazığ gece seferleri haftanın 2 gününe düşürülmüştü. Konuyla ilgili Elazığlıların THY Genel Müdürlüğü'ne yaptığı yoğun talepler ve il yöneticilerinin yaptığı görüşmelerin ardından Türk Hava Yolları’nın Ankara-Elazığ seferleri haftanın 4 gününe çıkarıldı. Seferler 26 Aralık tarihinden itibaren başlayacak. Öte yandan Elazığ'la birlikte uçak seferleri düşürülen diğer havalimanlarının seferlerinde her hangi bir artış yaşanmadığı öğrenildi.

Türk Hava Yolları’nın Ankara-Elazığ gece seferleri geçtiğimiz haftalar içerisinde 7 günden 2 güne düşürülmüştü. Konuyla ilgili Elazığ kamuoyunun tepkisi olmuş ve bölgeye hitap eden Elazığ Havalimanı’nda uçuşların düşürülmemesi gerektiği belirtilmişti.

Elazığ kamuoyunun THY Genel Merkezi’ne olan talepleri ve il yöneticilerinin de görüşmeleri neticesinde Ankara-Elazığ seferleri artırıldı. THY sadece pazartesi ve salı gününe düşürdüğü uçuşları şimdi haftanın 4 gününe çıkardı.

Bundan sonra pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri Ankara’dan Elazığ’a 23.50 uçağıyla gelinebilecek. Haftanın 2 gününe düşürülen uçaklar böylelikle haftanın 4 gününe çıkarılmış oldu. Yeni uçuşlar 26 Aralık 2018 tarihinden itibaren başlayacak. Elazığ'la birlikte uçak seferleri düşürülen diğer havalimanlarının seferlerinde ise herhangi bir artış yaşanmadığı öğrenildi.

Konuyla ilgili AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut daha önceden açıklama yapmış ve "Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde iptal edilen havayolu seferleri, yeniden düzenlenerek en yakın zamanda Elazığımız için hizmete başlayacaktır. Talebimize kayıtsız kalmayan Anadolu Jet yetkililerimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun” demişti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ