Advert

Gür: Uluslar arası hizmet veriyoruz

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gür: Uluslar arası hizmet veriyoruz
Gür: Uluslar arası hizmet veriyoruz İzzet TUMAY
Bu içerik 301 kez okundu.

Yeni binalarında hizmet vermeye başladıklarını belirten Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Gür:

Uluslar arası hizmet veriyoruz

İrfan ARSLAN

Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erduran Gür, “6 yıllık bir çalışmanın sonucunda sağlık alanında yeni binamızda bir hastane ile ilimiz ve bölgemiz insanlarına sağlık hizmeti vermeye başladık. 75 yataklı, 42 adet yoğun bakım yatağı var. 18 branşta hizmet vereceğiz" dedi.

Hayat Hastanesi olarak yeni hizmet binalarında yeni branşları da bünyelerine kazandırarak hizmet vermeye başladıklarını belirten Gür, “Yeni branşlarımız arasında psikiyatri ve beyin cerrahisi var. Branş hekim ve yoğun bakım yatak sayısı artacak. Belli bir saate kadar akşamları da başka branşlarda hizmet vereceğiz. Çocuk polikliniği akşam da açık olacak. Çok güzel bir hastane yaptık. İnşallah hastalarımıza daha iyi sağlık hizmeti sunabileceğiz" diye konuştu.

Hastanelerinde sağlık turizmi açısından ve obezite cerrahisinde son derece başarılı hizmetler verildiğini kaydeden Gür, "Hastanemize bir yıldan beri Romanya, Azerbaycan, Irak ve Körfez ülkelerinden gelen hastalara sağlık hizmeti veriyoruz. Bu alandaki doktor arkadaşımız çok yoğun bir çalışma yapmaktadır. Bu alanda önce Fırat Üniversitesi Hastanesi çalışmalara başladı, sonra bu çalışma özel hastanelere kadar geldi. Bu alanda hastane olarak iddialı bir konumdayız” ifadelerini kullandı.

Beslenme alışkanlığının insan sağlığını olumsuz etkilediğini belirten Dr. Gür, şunları söyledi: “Bu alandaki sorun çok büyük. Sağlıklı bir insan bile sağlıksız besleniyor. Atalarımızın beslenmesi ile bizim beslenmemiz arasında çok büyük bir fark var. İnsanlar ekonomik baskı altında. Hiç borcu bulunmayan bir insan bile en az bir yıllık kart borcuna sahip konumda. Bunun sonucunda da hastalıklarda artış olduğunu görüyoruz. Bunun yanında çevresel olumsuzluklar, sağlıksız beslenme, ekonomik sıkıntılar, yaşamsal çevreler ve yaşamsal bozukluklar hastalıkları tetikliyor. 30 yıllık bir doktor olarak şunu söyleyebilirim, insanın sağlığı ve eczanesi kendisidir. Biz hastane olarak insanlara sağlık alanında hizmet verme noktasında yenilenen hastanemiz, genişleyen kadromuz ve tecrübemizle hizmet verme adına gerekli yatırımı yaptık ve hizmete başladık. İnsanların bu alanda hizmet alması gerektiğinde de kendilerine en iyi hizmeti vermeye hazırız.”

Dr. Gür, “Yeni hastanemiz Rızaiye Mahallesi İzzetpaşa Caddesi'nde. Aynı cadde üzerinde 60 metre yukarıda kilisenin bitişiğindeki otopark hastanemizin oldu. Hastalarımıza ücretsiz. 150 aşkın sayıda arabaya sahip bir hastane otoparkımız var" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!