Advert

Kim dur diyecek?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kim dur diyecek?
Kim dur diyecek? İzzet TUMAY
Bu içerik 307 kez okundu.

Alınan tüm önlemlere rağmen dilencilerin sayısı her geçen gün artıyor

Kim dur diyecek?

İrfan ARSLAN / Elazığ'da hemen sokak köşesinde veya kaldırımında görmeye alıştığımız dilenciler artık yer ve mekan değişimi yaşıyorlar. İldeki birçok kavşakta kırmızı ışıkta duran araçların yanına gelip araçları kullananlardan para isteyen dilencilere kim dur diyecek.

Trafikte yaşanan sıkıntıların yanında bir de dilencilere dikkat etmek zorunda kaldıklarını belirten sürücüler, “Bu memlekette trafikte dilenenlerden dolayı olumsuzluk yaşıyoruz. İlimizin birçok cadde sokağında, köşe başlarında, cami önlerinde dilenmelerine alıştığımız bu insanların bir de trafikte bu işi yapmaları sıkıntı yaratıyor. Bir anlık dikkatsizliğimiz Allah göstermesin olumsuz sonuçları beraberinde getirecek. Konuyla ilgili olarak ilgili kurum ve kuruluşların birimlerinde görev yapanların gerekli önlemleri almaları ve gerekirse sürekli denetim yaparak bu olumsuzluğu gidermesi gerekir. Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmamış olması bir şans. Ama bu olmayacak anlamına gelmiyor. Bu işi yapanların Elazığlıların iyi niyetini suistimal etmelerine artık bir son verilsin" diyerek tepkilerini ortaya koyuyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ