Advert

Maden’de Mevlid’i Nebi programı düzenlendi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Maden’de Mevlid’i Nebi programı düzenlendi
Maden’de Mevlid’i Nebi programı düzenlendi İzzet TUMAY
Bu içerik 296 kez okundu.

Vali Aydın Arslan Ortaokulu ve Şehit Polis Memuru Gökhan Taşkıran İmam Hatip Ortaokulu tarafından Mevlid’i Nebi ve İmam Hatipliler Dayanışma Günü programı düzenlendi.

Maden İlçesi Kızıltepe Köyü Vali Aydın Arslan Ortaokulu ve Şehit Polis Memuru Gökhan Taşkıran İmam Hatip Ortaokulu tarafından Mevlid’i Nebi ve İmam Hatipliler Dayanışma Günü programı düzenlendi.

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Behçet Tekdemir, Şube Müdürü Sadullah Eryatan, Maden İmam Hatip Platformu Başkanı Raif Çelik, okul idarecileri ve veliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Vali Aydın Arslan Ortaokulu Müdürü Tuncay Tokgöz, “O bize hayat verecek güzelliklere çağırmış, o bize barış ve sevgi dini olan İslam’ı tebliğ etmiştir. O cahiliye toplumundan medeni bir din nasıl olur onu göstermiştir. İnsanların zulüm, adaletsizlik, kan ve gözyaşı ile sıkıntılı dönemlerinde huzur içinde yaşama yollarını insanlığa sunmuştur” dedi.

Maden İmam Hatipliler Dayanışma Platformu Başkanı Raif Çelik de, gençliğin iyi yetiştirilmesine dikkat çekerek, “Devletimize el uzatan hain şebekelerin ilamı istismar eden hainlerin hepimize karşı yaptığı saldırıyı gördük. Meydanı, gençleri boş bırakırsak bu hainler aramıza yine girmeye çalışır” diye kaydetti.

Öğrencilerin hazırladığı gösterilerle devam eden program sonuna AK Parti Maden İlçe Başkan Vekili Mahmut Demir, merkeze tayin olan Maden İmam Hatipliler Dayanışma Platformu Başkanı Raif Çelik’e plaket takdim etti. Program diğer plaketlerin takdiminin ardından sona erdi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!