Advert

Şehir Hastanesi'ne anlamlı ziyaret

Şehir Hastanesi'ne anlamlı ziyaret
Şehir Hastanesi'ne anlamlı ziyaret İzzet TUMAY
Bu içerik 190 kez okundu.

Umut ve Yaşam Derneği Elazığ Temsilciliği anlamlı bir etkinliğe imza atarak, Elazığ Şehir Hastanesi Onkoloji servisinde tedavisi devam eden küçük kanser hastalarını ziyaret etti ve onlara hediyeler verdi.

Umut ve Yaşam Derneği Elazığ İl Temsilcisi Hüsna Çakmak ve dernek üyeleri ilk olarak hastane yetkililerini ziyaret etti. Burada yetkilerden hem hastane çalışmaları hem de tedavisi devam eden ve kanser hastalığına karşı savaş veren miniklerin tedavileri hakkında bilgiler alan Dernek Başkanı Çakmak ilgi ve alakalarından dolayı hastane yöneticilerine teşekkür etti.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Umut ve Yaşam Derneği Elazığ İl Temsilcisi Çakmak, “Dernek olarak gün geçtikçe ülkemizdeki birçok ildeki hastalarımıza ulaşıp yanlarında oluyoruz. Bizlere destek veren bütün gönüllerimize, bağışçılarımıza minnettarız. Bugün de Elazığ İl Temsilcisi olarak üyelerimizle birlikte yaklaşık 50 evladımızı ziyaret ettik ve onlara karınca kararınca hediye ler takdim ettik. Özellikle onlarla uzun bir süre vakit geçirip moral vermek adına günümüzün büyük bir kısmını onlara ayırdık. Rabbim bu zorlu savaşta kendilerinin yardımcısı olsun” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altay maçı Sivas’ta oynanacak
Altay maçı Sivas’ta oynanacak
Büyük bir israfın önüne geçildi!
Büyük bir israfın önüne geçildi!