Advert

Vatandaş ‘kalıcı’ çözüm bekliyor!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Vatandaş ‘kalıcı’ çözüm bekliyor!
Vatandaş ‘kalıcı’ çözüm bekliyor! İzzet TUMAY
Bu içerik 324 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’ın en işlek ve trafik akışı yönünden en yoğun caddelerinden başta Gazi Caddesi olmak üzere birçok merkezi bölgede trafik yükü her geçen gün artarken, günün belli saatlerinden çift sıra yapılan araç parkları yüzünden trafik akışında ciddi sıkıntılar yaşanıyor.

Trafiğe kapatılması konusu sık sık gündeme gelmesine rağmen bu yönde şu ana kadar bir adımın atılmadığı Gazi Caddesi’nde sınırlı otopark uygulaması yapılıyor. Tek sıra ücret karşılığında izin verilen araçların yanına kısa süreli de başka araçların park etmesi trafik akışında sıkıntılara neden oluyor. Sınırlı süreli otopark uygulaması nedeniyle tek sıra araç parkına izin verilen Gazi Caddesi’nde ikinci bir aracın park edilmesi ile birlikte normalde dar olan caddede özellikle otobüslerin geçişi sırasında sorunlar yaşanıyor. Emniyet Müdürlüğü trafik ekiplerinin sürekli görev başında olduğu caddede yaşanan soruna nasıl bir çözüm bulunacağı ise kamuoyu tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Vatandaşlar, “Elazığ’da bazı bölgelerde trafikte yaşanan sıkıntılar had safhaya ulaştı ve bu sorunun çözümü adına şu ana kadar yapılan çalışmalar ‘kesin’ sonuç vermedi. Elazığ Emniyet Müdürlüğü ve Elazığ Belediyesi arasında il genelinde trafikte yaşanan olumsuzlukların çözüme kavuşturulması amacıyla trafiği rahatlatmak, şehir içi trafiği Elazığlılar için daha emniyetli ve kolay hale getirmek için bir çalışma yapılmasını istiyoruz” dediler.

Trafikteki araç sayısının artışına paralel olarak trafik ve park sorunu ile ilgili kalıcı çözüm bulunmasına yönelik ‘kalıcı bir çalışma yapılması isteyen vatandaşlar, Elazığ trafiğinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle hem sürücüler, hem vatandaşlar hem de esnaflar sıkıntı yaşıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ