Advert

Gürgöze: Türkiye’nin en güçlü teşkilatlarındanız

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gürgöze: Türkiye’nin en güçlü teşkilatlarındanız
Gürgöze: Türkiye’nin en güçlü teşkilatlarındanız İzzet TUMAY
Bu içerik 244 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze,  AK Parti Elazığ İl Teşkilatı’nın Türkiye’nin en güçlü teşkilatlılarından biri olduğunu söyledi.

2019 yılı Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, parti teşkilat üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclisi üyeleri il genel meclisi üyeleri ile yemek programına bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “AK Parti Elazığ İl Teşkilatı Türkiye’nin en güçlü en diri teşkilatlarından bir tanesidir. Bunu herkesin takdirlerini bizlere, sizlere ifade etmektedir. Genel Merkezimiz aynı şekilde AK Parti Elazığ İl Teşkilatı'nın güçlü ve diriliğini her vesile ile bizlere ifade etmektedir. Bu güçlü ve diri teşkilatların mimarları tabi ki sizlersiniz” ifadelerini kullandı.

AK Parti mensuplarıyla birlikte 40 aydır Elazığ’da il başkanlığı görevini yürüttüğünü ifade eden Gürgöze, “Üçüncü yılımız bitti, dördüncü yılımızın içerisindeyiz. Birçok arkadaşımızla birlikte 40 aydır Elazığ’da il başkanlığı ve il teşkilatını diğer kademelerimizle birlikte oluşturuyoruz, çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerle birlikte beşinci seçimimizi hep birlikte yöneteceğiz, yürüteceğiz ve şimdiye kadar almış olduğumuz başarılardan daha üstün bir başarıyla 31 Mart günü akşam saatlerinde sandıklar açılınca AK Parti’nin hem Türkiye’de hem ilimizde ilçe ve beldelerimizde çok daha güçlü olduğuna hep birlikte inşallah şahitlik edeceğiz” şeklinde konuştu.

Seçimler için 4 ilçe başkanının belediye başkan adayı olması için istifasının alındığını ifade eden Gürgöze, “Yine teşkilatlarımızla ilgili çeşitli görüşmelerimiz oldu ve 4 ilçe başkanımızın istifasını aldık. 4 ilçe başkanımızın istifalarını bizzat kendim alarak genel merkezimize teslim ettim. 4 ilçe başkanımız teşkilatlardan belediye başkan adayı olmak üzere istifa etmiş bulunmaktalar. Tabi bu teşkilatlarımıza yönelik şu anda siyasi hukuk işler başkanlarımız her 4 ilçemizde de devam edecekler. Ancak kısa bir süre sonra adaylarımız belirlendikten sonra 4 ilçemizde de yeni bir teşkilat yapılanmasına gireceğiz” dedi.

Teşkilat mensuplarına seslenen Gürgöze, “Liste açıklandıktan sonra bizim beklediğimiz aday listede olur, olmaz. Liste açıklandıktan sonra açıklanan listenin altında Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası olduktan sonra bütün arkadaşlarımızın o açıklanan adayın arkasında saf bağlayarak, kenetlenerek çalışmasından başka hiçbir düşünce içerisinde olmaları, başka davranış içerisinde olmaları asla kabul edilemez, bugün de kabul edilmeyecektir” diye kaydetti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ