Advert

Mete Yarar, STK Platformu üyeleri ile buluştu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Mete Yarar, STK Platformu üyeleri ile buluştu
Mete Yarar, STK Platformu üyeleri ile buluştu İzzet TUMAY
Bu içerik 269 kez okundu.

Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı'na katılan stratejik araştırmalar uzmanı-yazar Mete Yarar, STK Platformu Kasım ayı toplantısına katıldı. Yarar, yaşadığı deneyim ve tecrübelerini paylaştı.

Stratejik araştırmalar uzmanı-yazar Mete Yarar, Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen imza ve söyleşi programına katılmak üzere geldiği Elazığ’da STK Platformu üyeleri ile de bir araya geldi.

STK Platformu Dönem Sözcüsü İbrahim Kayaoğlu, “Elazığ’da 152 tane sivil toplum kuruluşu var. Biraz önce Mete Bey’e bahsettiğimde şaşırdı. Gerçekten şaşırılacak bir şey. 152 tane STK bir araya gelerek STK Platformu'nu oluşturmuş bulunmaktayız. Umuyorum Elazığ’da güzel işler yaparız. 2010 yılından itibaren faaliyetimizi sürdürüyoruz. Dolayısıyla; faaliyetlerimiz içerisinde Elazığ’a faydası olan, memleketimize faydası olan her işe bizde katkı sunmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Tecrübelerini aktaran Mete Yarar, “Emrimin altında yaklaşık 20 bin askerim geçti, o 20 bin kişiden bir tanesinin bile ben bu yolu yürüyemeyeceğim dediğini hatırlamıyorum. Sabrediyor, metanet gösteriyor, bir grubun içinde olduğunu düşünüyor ve ona göre hareket ediyor. Silah arkadaşına değer veriyor ve onu seçiyor. Bir kişi dahil demedi. Öyle kolay demeyin. Sırtımızda 35 kilo yük, yaklaşık yüzde 30 eğimlerde tepe tırmanıyorsunuz. Bu alanda vazgeçmek kolay değil. 20 yaşındaki çocuk vazgeçebilir, ben yürümüyorum diyebilir mazeret üretebilir. Onun hikayesi çok değerli. Ben bunlara şahitlik etmiş olmanın, o arkadaşlarımın komutanı olmaktan çok büyük mutluluk duydum. O madalyayı almamda yanımdaki silah arkadaşlarımın büyük katkıları vardı” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ