Advert

Kaymakam Kazez, incelemelerde bulundu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kaymakam Kazez, incelemelerde bulundu
Kaymakam Kazez, incelemelerde bulundu İzzet TUMAY
Bu içerik 239 kez okundu.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Yatılı Bölge Ortaokulu'nu ziyaret etti, okulda çeşitli incelemelerde bulundu.

Kaymakam Harun Kazez, ilçede bulunan Yatılı Bölge Ortaokulu'na giderek hem öğrencilerle bir araya geldi, hem de idareci ve öğretmenlerle görüşüp incelemelerde bulundu. Mutfak ve yemekhane başta olmak üzere okulun fiziki koşullarını denetleyen Kazez, öğrencilerin de derslerine katılarak, onlarla problem çözümü yaptı.

Çocukların en güzel şartlarda eğitimlerini devam ettirmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını, olabilecek muhtemel eksiklikleri yerinde görmeyi önemsediklerini ifade eden Kaymakam Kazez, “Öğrencilerimiz çok güzel bir ortamda eğitim görüyorlar. İlçemizdeki eğitim durumu son yıllarda oldukça gelişti. Bu yıl da işin ustalarına, yani eğitim kadrolarımıza büyük iş düşüyor. Eğitim kadrolarımızın ilçemizin eğitim seviyesin daha da ileriye götürmek için daha fazla emek ve çaba sarf ederek başarı oranını arttıracaklarına inanıyorum. Çünkü başarıdan başka hiçbir yolu doğru bulmuyoruz. Bizler de eğitim seviyesinin daha üstlere taşınması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Eğitim adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız” dedi.

Kaymakam Kazez'e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, Milli Eğitim Şube Müdürü Bedri Gülcemal Ardıç da eşlik etti. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ