Advert

Genel kurul 11 Aralık'a kaldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Genel kurul 11 Aralık'a kaldı
Genel kurul 11 Aralık'a kaldı İzzet TUMAY
Bu içerik 405 kez okundu.

Eren KAYA / Tetiş Yapı Elazığspor'un dün yapılması gereken seçimli olağanüstü genel kurulu, çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemedi. Genel kurul, 11 Aralık Salı günü çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

İrfan Yumakgil başkanlığındaki yönetim kurulunun aldığı genel kurul kararı sonrası seçimli olağanüstü genel kurulun dün Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılması gerekiyordu. Ancak bundan önceki tüm kongrelerde olduğu gibi yine ilk oturumda çoğunluk sağlanamadı. Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil yaptığı açıklamada çoğunluk sağlanamadığı için , genel kurulun 11 Aralık Salı günü yapılacağını belirterek, "Sosyal medyada adaylığını açıklayan başkan adayları şuana kadar kulübe resmi olarak başvuruda bulunmuş değiller. Umarım 11 Aralık'ta yapılacak genel kurulda ciddi bir aday çıkar ve Elazığspor'u sahiplenir" dedi.

Yumakgil, kendilerinin yaptığı 4 aylık sürede herhangi bir borçlanmada bulunmadıklarını kaydederken kulübün 45 milyona yakın borcunun olduğunu söyledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ