Advert

Metruk binalar tehlike yaratıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Metruk binalar tehlike yaratıyor
Metruk binalar tehlike yaratıyor İzzet TUMAY
Bu içerik 198 kez okundu.

Kentin muhtelif bölgelerindeki olumsuz görüntüleri insanları endişeye sevk ediyor

Metruk binalar tehlike yaratıyor

İrfan ARSLAN / Elazığ'ın farklı bölgelerinde bulunan ve kullanılmayan binaların bakımsız halleri insanları endişeye sevk ediyor.

Çarşı Mahallesi Harput Caddesi üzerinde bulunan ve kullanılmadığı için bakımsız bir görüntü ile bölgede yaşayan insanları tedirgin eden bina gibi ilin birçok mahallesindeki bu tür binaların yetkili kurumlarca tespitinin yapılması ve bu çalışmanın sonucunda mülk sahipleri ile ortak karar alıp işlem yapmaları talep ediliyor.

Ülke genelinde uygulanan kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Elazığ'da birçok binanın yıkılıp yeniden yapıldığını belirten vatandaşlar, "İlimizin farklı bölgelerinde olumsuz görüntü içeren yapılar var. Çarşı Mahallesi Harput Caddesi'ndeki bina da bunlardan biri. Birçok bölgede yer alan bu tür yapılar bizi olumsuz etkiliyor. Bazı binalar kimliği belirsiz kişilerce farklı amaçlar için kullanılıyor. Bu olumsuz tabloların giderilmesi adına konuya ilgili kurum ve kuruluşların gerekli çalışmaları yapmalarını bu çalışmanın sunucuna göre de işlem yapmalarını istiyoruz. Aksi durumda bu metruk binaların hem varlıkları tehdit oluşturuyor hem de sahip çıkılmadığı için farklı amaçlar için kullanımı bulundukları bölgedeki insanları rahatsız ediyor. Beklentimiz yetkililerin bu konuda harekete geçmeleri ve gerekli çalışmalar ile sonuç almaları” dediler.

Öte yandan ilde bazı kamu kurum ve kuruluşlara ait olduğu gözlenen ancak kullanılmayan binaların belirsiz durumu da soru işaretleri oluşturuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ