Advert

Çöteli: Engellerin aşılması engellileri mutlu ediyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Çöteli: Engellerin aşılması engellileri mutlu ediyor
Çöteli: Engellerin aşılması engellileri mutlu ediyor İzzet TUMAY
Bu içerik 168 kez okundu.

3 Aralık'ın amacının engelli bireylerin sorunlarını gündeme taşımak ve bunların çözümü için çalışmaların yapılması olduğunu belirten Çöteli:

Engellerin aşılması engellileri mutlu ediyor

İrfan ARSLAN / 3 Aralık Engelliler Günü'nün, tüm insanlar için önemli olduğunu belirten Elazığ Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Ömer Çöteli, “Bu günün amacı engelli bireylerin yaşadığı problemlerin gündeme taşınması ve bunların çözümü ile engelsiz hayata bir adım daha yaklaşılmasını sağlamaktır. Bu gün sadece engelli bireylerimiz için değil tüm insanlarımız adına önemlidir” dedi.

Elazığ Omurilik Felçliler Derneği olarak ilde üyelerine ve diğer engelli bireylere yönelik olarak önemli etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirten Çöteli şunları söyledi: "Biz dernek olarak son üç yıldır iki engelli iki refakatçi umre programı düzenliyorduk. Bu yıl İstanbul’dan hayırsever bir iş adamımız bu sayıyı artırdı. Bu yıl 11 görme işitme ve ortopedik engelli vatandaşımız ile 11 refakatçisi olmak üzere toplam 22 kişiyi 1 Aralık’ta umreye gönderdik. Bunun yanında dernek olarak bağlama, resim, ebru, yüzme kurslarımızı SODES Projesi olarak üyelerimize düzenliyoruz. Böylece engelli vatandaşlarımızın hayatın farklı alanlarında yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Engelli bireylerimiz için gezi programlarımız da devam ediyor.

Bugün bizlerle birlikte yürekleri atan tüm insanlarımıza sağlık ve mutluluk diliyor, engelli bireylerimizin hayatlarına çözüm getirecek yeni adımların atılmasını diliyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ