Advert

Gidişat hiç iyi değil!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gidişat hiç iyi değil!
Gidişat hiç iyi değil! İzzet TUMAY
Bu içerik 189 kez okundu.

“Köylerden şehre göçün başlamasıyla birlikte tarlalar ekilmez oldu” diyen Buğday Meydanı esnafları:

Gidişat hiç iyi değil!

İzzet TUMAY

Bakliyat sektörünün kalbinin attığı Elazığ Buğday Meydanı’nda birçok sektörde olduğu gibi ciddi sıkıntılar yaşanıyor.

Meydanın en büyük sorunlarından birinin iş yerlerinin düzensizliği ve satışa sunulan malların gelişi güzel meydanın ortasına bırakılması olduğunu belirten esnaflar, meydanda satışa sunulan bazı malzemelerin orta kısımda biriktirilmesinin görüntü kirliliği yarattığını, bu düzensizlik nedeniyle hem kendilerinin hem de alışveriş için meydana gelen vatandaşların huzursuz olduğunu ifade ettiler.

“Eskiden meydanda tonla malzeme satıyorduk, şimdilerde ise kiloyla ürün satıyoruz” diyerek, bir başka sıkıntıya dikkat çeken esnaflar, şöyle konuştu: “Birçok sektörde olduğu gibi bu sektörün de tadı tuzu kalmadı. Burası Elazığ’ın en eski meydanlarından birisi. Kuru gıda maddeleri olan; buğday, nohut, mercimek, bulgur gibi ürünlerin her türlüsünün bulunabileceği bir meydan.

ESKİSİ GİBİ SATIŞLARIMIZ İYİ DEĞİL

Eskisi gibi satışlarımız iyi değil. Köylerden şehre göç başlamasıyla birlikte tarlalar ekilmez oldu. Eskisi gibi bu ürünler bol miktarda bulunmuyor. Maalesef gidişat hiç iyi değil. Meydana gelen malların boşaltılması konusunda da ciddi sıkıntılarımız mevcut. Eskiden kamyon, traktörler aracılığı ile tonla satış yaparken, şimdilerde kilo ile satışa kadar düşüldü.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ