Advert

Yazarlar 2. Kitap Fuarı’nda söyleşilerine devam etti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yazarlar 2. Kitap Fuarı’nda söyleşilerine devam etti
Yazarlar 2. Kitap Fuarı’nda söyleşilerine devam etti İzzet TUMAY
Bu içerik 224 kez okundu.

Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı’nda yazar Ahmet Turgut, CNN Türk sunucusu ve aynı zamanda yazar Büşra Sanay bir söyleşi gerçekleştirdi.

CNN Türk sunucusu yazar Büşra Sanay gerçekleştirdiği söyleşi programında yazmış olduğu kitabın anlaşılır olması her kesimden insanın okuyunca anlayabilmesi için çok önem gösterdiğini belirtti. ‘Kardeşimi doğurmak’ adlı kitabı her gittiği yerde bilgi toplaya toplaya yazdığını ifade eden Sanay, Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı’nı gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kudüs’ün tarihini ve Müslümanlar için değerini anlatan yazar Ahmet Turgut da, günümüzde Kudüs algısının yok olduğunu söyleyerek, “İngiliz Siyonist çete, 100 yıl önce Kudüs’ü elimizden aldı. Kudüs’le birlikte Kudüs algımız da zamanla yok oldu” dedi. Konuşmasında uyarıda da bulunan Turgut, Elazığ Belediyesi 2. Kitap Fuarı’nın gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Söyleşilerin ardından yazarlar kitaplarını imzaladı. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ