Advert

ZİÇEV’den anlamlı program

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ZİÇEV’den anlamlı program
ZİÇEV’den anlamlı program İzzet TUMAY
Bu içerik 238 kez okundu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Ve Koruma Vakfı tarafından program düzenlendi. Programa Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın eşi Berihan Kaldırım ile birlikte KADEM Başkanı Esra Soylu, ZİÇEV Kurum Müdürü Elif Oğuz ile davetliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Kurum Müdürü Elif Oğuz, “Asıl engel, bir yerden bir yere giderken rampa olmadığı için tekerlekli sandalyenizle gidemiyorsanız, toplu taşıma araçlarından yararlanamıyorsanız ya da bir işe girmek istediğinizde bundan faydalanamıyorsanız asıl engel buralardadır. Hayatın her anlamında yapılacak düzenlemelerde toplumda yaşayan her bireyin eşit, özgür bir şekilde erişimini sağlamak amacıyla yapılmalı ve düzenlenmelidir. Bizler bu konuda kararlı bir şekilde durarak yapamazsın yargısına kulak asmadan bu engellilik durumunu ortadan kaldırmaktayız. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü gücümüzün arttığı, kendimizin farkında olduğumuz gün ilan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Program yöresel oyunlarla devam etti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ
KÖPEKLERİN SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜ YAŞLI KADIN DEFNEDİLDİ