Advert

Yumakgil: Sorun konsensüsle çözülür

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yumakgil: Sorun konsensüsle çözülür
Yumakgil: Sorun konsensüsle çözülür İzzet TUMAY
Bu içerik 378 kez okundu.

Elazığspor'u, içinde bulunduğu durumdan bir kişinin kurtaramayacağını söyleyen Yumakgil:

Sorun konsensüsle çözülür

Başkan Yumakgil, "Bu kulübü 3-5 milyonla alacaklara söylüyorum, idare edemezler. Bu bir konsensüsle çözülür. Bu kulübe kalıcı gelirler ve sıcak para girişi yapılmalı" dedi.

Eren KAYA / Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Yumakgil, Elazığspor'a sahip çıkacak kişilerin ortaklaşa göreve gelmesi gerektiğini, sorunun konsensüsle çözüleceğini söyledi.

Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, önceki gün yapılması gereken ancak her zaman olduğu gibi yapılamayan seçimli olağan genel kurulun ardından açıklamalarda bulundu.

"Birkaç tane arkadaşımız bağış yaptı kulübe. Valimiz ve belediye yöneticilerimizin katkılarıyla bugüne kadar geldik" diyen Yumakgil, "14. hafta sonunda puan durumunda istemediğimiz bir yerdeyiz. Moral motivasyondan dolayı 8 puanımız kaybolmuştur. Bundan sonra bu kulübe sahip çıkacak arkadaşların ortaklaşa göreve gelmeleri lazım. Yönetim olmazsa zaten kayyuma kalacaktır. Bu kulübün 45 milyon TL takriben borcu var. Bunun 15 milyona yakını eski başkanlardan bir arkadaşımıza ait. Her ne kadar 2 milyon TL dese de ikinci bir şahsa sattığı için orada bir tatlı su kurnazlığı vardır. Geriye kalan 30 milyon ise piyasaya, futbolculara ve dosyalarıdır” ifadelerini kullandı.

'Biz diğerleri gibi kulübü borçlandırmadık'

Yumakgil, görevi bırakmalarındaki ana nedenin futbolculara verilen sözlerin tutulmaması olduğunu kaydederek şunları söyledi: “Bize 1 milyon TL yardım geleceği söylendi gelmedi. 5 milyon TL civarı bir avans gelecekti gelmedi. Bugüne kadar iki tane eski borç kapandı. Kulübe 100 bin TL prim gelmiştir. Başka da bir şey gelmemiştir. Kulübü yönettiğimiz süre içerisinde hiçbir borç bırakmadan gidiyoruz. Biz diğerleri gibi kulübü borçlandırmadık. Acil kanunlar gerekiyor. Bir an evvel bu yasalar çıkarılmalı. Önüne gelen kulübü borçlandırıp gidiyor. Yine Elazığspor’un arkasındayım ben. Biz Elazığspor sevdalısıyız bilenler bilir. Hiç hak etmediğim şekilde anneme, ailemin evlatlarına küfürler işittim. Ben üç dönem Elazığspor’da idarecilik yaptım. 10 dakikada tahtayı açarız söylemim yarıda kaldı, onun içini dolduramadım. Bana söylenen sözlerin yerine getirilmemesi sıkıntıya soktu beni. Bu kulübü 3-5 milyonla alacaklara söylüyorum idare edemezler. Bu bir konsensüsle çözülür. Bu kulübe kalıcı gelirler ve sıcak para girişi yapılmalı.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ