Advert

Milletvekili Erol, esnafın sorunlarını dinledi

Milletvekili Erol, esnafın sorunlarını dinledi
Milletvekili Erol, esnafın sorunlarını dinledi İzzet TUMAY
Bu içerik 192 kez okundu.

Ezgi ÇAKMAK / Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bir esnafın sofrasına konuk olarak, balık ekmek yedi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlı vatandaşlarla birlikte olmaya devam ediyor.

Milletvekili seçildiği günden beri halkın içinde olan ve ‘Halkın Vekili’ olacağını ifade eden CHP Milletvekili Gürsel Erol, bu kapsamda Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinleyen Milletvekili Erol, daha sonra bir balıkçının davetini kırmayıp ayaküstü balık yedi.

Sık sık vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiğini belirten Milletvekili Erol, “Biz vatandaşlarımızın oyları ve teveccühü ile milletvekili olduk. Milletvekili demek milletin vekili demektir. Biz eğer milletvekili isek, milletin yanında olacağız. Çünkü biz milletin vekiliyiz ve onların sayesinde bu makamdayız. Ben de bunun bilincinde olarak her zaman vatandaşlarımın yanında olmaya çalışıyorum. Seçildikten sonra koltukta oturmak bana göre değil. Ben her zaman ‘Halkın Vekili’ olacağımı söyledim. Bunun için elimden geleni yapacağım ve yapıyorum. Bugün kapalı çarşı esnafımızı ziyaret ettik. Onların sorunlarını dinledik ve yapılması gerekenleri not aldık. Onlar da gerçekten de sıcak bir ortamda bizi karşıladılar” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞERİFOĞULLARI, PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
ŞERİFOĞULLARI, PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
KRİZİN YIKICI ETKİSİ!
KRİZİN YIKICI ETKİSİ!