Advert

FIRATSİFED yöneticilerinden Vali Baruş‘a ziyaret

FIRATSİFED yöneticilerinden Vali Baruş‘a ziyaret
FIRATSİFED yöneticilerinden Vali Baruş‘a ziyaret İzzet TUMAY
Bu içerik 121 kez okundu.

Fırat Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Alper Bektaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasemin Açık ve Federasyona bağlı Dernek Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Valisi Aydın Baruş’u ziyaret etti.

FIRATSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Bektaş, ziyarette Aydın Baruş’a Federasyon ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca Bektaş, federasyonda faaliyet gösteren iş adamları olarak ciddi bir istihdam yarattıklarını ve bu istihdam ile bölge ekonomisine katkı sağladıklarını ifade etti. Bektaş, bölgenin cazibe merkezi haline gelmesi, daha fazla istihdamın sağlanması ve refah seviyesinin artması için gerek Malatya Valiliği gerekse faaliyet alanları olan Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinde faaliyette bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile gerçekleştirilecek projelere destek vermekten mutluluk duyacaklarını söyleyerek, Vali Baruş’a, Malatya’ya atanmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi ve yeni görevinde başarılar diledi.

Malatya Valisi Baruş, makamında gerçekleştirilen bu ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirdi ve FIRATSİFED yöneticilerinden federasyon faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Baruş, FIRATSİFED’in Malatya sanayisine ve bölge iş dünyasına yapmış olduğu katkılardan dolayı yönetim kurulu üyelerini teşekkürlerini sundu. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altay maçı Sivas’ta oynanacak
Altay maçı Sivas’ta oynanacak
Büyük bir israfın önüne geçildi!
Büyük bir israfın önüne geçildi!