Advert

Elazığ’a büyük onur!

Elazığ’a büyük onur!
Elazığ’a büyük onur! İzzet TUMAY
Bu içerik 144 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, yabancı yatırımcıları, Elazığ’a yatırım yapmalarını sağlamak, yatırımcılara gereken yardım ve kolaylığı sağlamak adına yaptığı çalışmalar nedeniyle ödüllendirildi.

İstanbul’da gerçekleştirilen Uluslararası Yatırım Zirvesi’nde ödülünü alan Vali Kaldırım, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi: “İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Yatırım Zirvesi’nde yabancı yatırımcı çekme ve yatırımcılara göstermiş olduğumuz yardım ve kolaylıktan dolayı ödüllendirildik ve plaket aldık. Elazığımız Türkiye’nin en iyi yatırımcı dostu kenti.”

KALDIRIM, ELAZIĞ'IN YATIRIM POTANSİYELİNİ ANLATTI

İstanbul İbn-i Haldun Üniversitesi tarafından düzenlenen Badeer 1. İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi’ne katılan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, yabancı yatırımcılar ile görüşerek, Elazığ’ın yatırım potansiyellerini anlattı. Elazığ Valiliği'ne atandıktan sonra şehrin her alanda gelişip kalkınması için yoğun bir efor harcayan Vali Çetin Oktay Kaldırım,  İstanbul’da önemli temaslarda bulundu. Görev süresi içinde birçok yerli ve yabancı yatırımcıyı Elazığ’a davet ederek yatırım görüşmeleri yapılmasını sağlayan Vali Kaldırım, bu yöndeki çalışmalarına ağırlık verdi. Vali Kaldırım, İstanbul İbn-i Haldun Üniversitesi tarafından düzenlenen Badeer 1. İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi’ne katıldı. İstanbul İbn-i Haldun Üniversitesi tarafından düzenlenen Badeer 1. İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi’ne katılan Vali Kaldırım, yabancı yatırımcılarla görüşerek, Elazığ’ın yatırım potansiyellerini anlattı. 40'dan fazla ülkeden 300'e yakın yabancı yatırımcının katıldığı Zirve’de yabancı yatırımcılarla görüşmeler yapan Vali Kaldırım, Elazığ'a yatırım çekmek amacıyla kentin potansiyelleri hakkında bilgiler verdi.

Vali Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yaptığı görüşmelere ilişkin görsellere yer vererek, “150’yi aşkın büyük ölçekli yabancı yatırımcının katıldığı Badeer İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi'ne katıldık ve ilimiz için çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞERİFOĞULLARI, PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
ŞERİFOĞULLARI, PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
KRİZİN YIKICI ETKİSİ!
KRİZİN YIKICI ETKİSİ!