Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 1083 kez okundu.

Belediye başkanlığını yaptığı ilçe halkına ‘çapulcu’ diyecek kadar işi ileri götüren, halkın sesi olan gazete yöneticilerine ‘iftira’ atan Hacı Akpınar’ı, iddiasını ispatlamaya davet ediyoruz

SAYIN AKPINAR, İDDİANI İSPATLAMAZSAN MÜFTERİSİN!

HABERKENT HABER MERKEZİ / Yaklaşan yerel seçimler öncesi halkın beklenti ve istekleri doğrultusunda haber yapmak için başlattığımız ‘Seçimin Nabzı’ çalışmamız kapsamında, Kovancılar'ı da ziyaret ettik. Haberimiz üzerine ilçenin mevcut Belediye Başkanı Hacı Akpınar, çirkin iddialarda bulundu.

HaberKent gazetesi olarak, yerel seçimler öncesi tüm ilçe ve beldelerde seçmenin nabzını tutmak için bir çalışma yaptık. Bu çalışma sırasında yaklaşık 5 bin kadar insanla görüştük, her ilçe ve beldenin haberini, hiç yorum katmadan, tamamen seçmenin ağzından bire bir gazetemizde ‘haber’ olarak değerli kamuoyuna aktardık. Tüm seçim bölgelerinde aday adaylarının gardı düşmesin diye ilk üçe girenleri gazetecilik meslek etiğine uygun olmadığı için açıklamayı uygun görmedik. Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, bir yandan ilçe halkının görüşlerini kabul etmezken, aslı astarı olmayan iddialarda bulunarak gazetemize iftira niteliğinde kelimeleri kullanmaktan da çekinmedi. Akpınar, önce, ilçede görüştüğümüz yaklaşık 900 seçmene, 'siz ÇAPULCULARLA görüşüp haber yaptınız' deyip seçmenine çok ağır ifadelerle üslupsuz bir şekilde hakaret etti. Daha sonra gazetemizi kast ederek, 'siz rakiplerimden para alarak haber yaptınız' diye bir basın kuruluşuna atılabilecek en büyük ‘İFTİRAYI’ atmayı da ihmal etmedi.

Mahallelerinin birçoğu yağışların ardından çamur deryasına dönen, başkanlığı döneminde ‘kişi bazlı imar rantı’ sağladığı iddia edilen, ilçe halkı tarafından ‘otoritesinin sıfır’ olduğu belirtilen Hacı Akpınar, kendi hakkındaki bu vahim iddiaların aksini ispat etmek yerine, tamamen vatandaşın görüşlerinin baz alındığı bir haberin ardından ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

ŞİMDİ HABERKENT GAZETESİ OLARAK SORUYORUZ;

Sayın Başkan; birbirinden değerli Kovancılar seçmenine bu hakareti etme cesaretini nereden buluyorsun? Bize, 'para ile haber yapıyorsunuz' iftirasını atarak gittiğin ilçenin hakkını böyle mi savunuyorsun?

Sayın Başkan; senin adına biz sesleniyoruz; tüm ilçe ve beldelerdeki aday adayları, biz bu süreçte tek birinize dahi para teklif etmişsek, çıkıp açıklasınlar. Açıklamazlarsa onlar da müfteriler!

Sayın Başkan; sen de bunu ispat etmezsen, sen de müfterisin…

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
EĞİT’TEN BAŞKAN ULAŞ’A ZİYARET!
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI
690 ÖĞRENCİNİN YER ALDIĞI "ATATÜRK İMZASI" BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ