Advert

MHP ELAZIĞ ADAY TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MHP ELAZIĞ ADAY TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
MHP ELAZIĞ ADAY TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 701 kez okundu.

İzzet TUMAY / Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanlığı tarafından Yakup Kılıç Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Aday tanıtım programına; MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, MHP Elazığ İl ve İlçe Teşkilatı yönetimleri, Kadın Kolları ve Ülkü Ocakları Başkanları ile yönetimleri, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Partililerin salonu hınca hınç doldurduğu programın ilk bölümünde MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ve MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, Esat Kabaklı’nın ‘Yol Yemez’ türküsü eşliğinde partilileri selamladı.

Selamlama merasiminin ardından programda Kur’an-ı Kerim okundu.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından halkoyunları gösterisi sunulurken, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban da halk oyunu ekibinin arasına girerek halay çekti. Halk oyunları gösterisinin ardından Mehteran takımı konseri gerçekleştirildi.

IŞIKVER: ELAZIĞ’DA İŞSİZLİK VAR AMA YETERLİ YATIRIM YOK

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, yaptığı konuşmada, “Allah’a şükürler olsun ki burada el birliği  ile bir yumruk gibi bir aradayız. Bizi ben iken biz yapan bizi yol arkadaşı, dava arkadaşı, kader arkadaşı yapan rabbime milyon kez hamt olsun. Bugün burada bir araya gelen binlerce insanımızın burada olmayıp duaları ile yanımızda olan 10 binlerce insanımızın ortak bir ideali ortak bir davası derdi var. Yıllarca kaynakları sömürülen aşama aşama değerlerinden benliğinden uzaklaştırışmış insanı ile kucaklaşmayı unutmuş mutsuz olması için yüzlerce sebep oluşturulmuş. Aziz şehrimiz Elazığ’dır bizim derdimiz. Hepimizin ortak kaygısı da davası da Elazığ. Serhat şehri ecdat yadigârı vatanımız yurdumuz Elazığ’ın üzerine çöken bu kara bulutlara rağmen ruhumuza enjekte edilen onca karamsarlığa rağmen Elazığ’a sahipsizliği böyle yakın olarak hissettirmelerine rağmen bizleri geleceği dair en çok umutlandıran nedir biliyor musunuz? Bu şehrin dağına taşına havasına suyuna kurduna kuşuna sevdalı olan sizin gibi yürekli sizin gibi yiğit sizin gibi cesur bir topluluğun varlığıdır. Allah hepinizden razı olsun. Bugün Elazığ’da işsizlik var ama yeterli yatırım yok. Bugün Elazığ’da mutsuzluk var ama Elazığlıyı mutlu etmek isteyen yok. Bugün Elazığ’da binalar var caddeler var sokaklar var ama imar yok. Bugün Elazığ’da yoksulluk var fakirlik var ama fakirlik ile mücadele eden de yok. Şehrimize her türlü turizm limanı var ama bu şehri turizm kentine getirecek zihniyet yok. Bugün her türlü imkan var ama bu imkanlar kullanılarak şehirden göçün önlenmesi içinde hiçbir şey yapılmıyor. Tarıma el verişli topraklar var ama su yok. İşte biz Allah’ın izni ile bu çorak toprakları su ile buluşturmaya geliyoruz Allah izin verirse. Bu şehirde her probleme ve problemlerin çözümüne vakıf olan bir belediye başkanı geliyor. Bilal Çoban geliyor Allah’ın izni ile. Bugün biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak her yerdeyiz. Biz vatan millet bayrak ve hilal uğruna şehitler vermiş ve vermeye de devam eden bir hareketiz. Biz halka hizmeti hakka hizmet diyen bir siyasal organizasyonuz. Biz bu şehri yönetemeyenlerden kurtarmaya geliyoruz. Bu şehri el birliği ile yaşanıla bilir şehir haline getireceğiz. Elazığ ve Elazığ’ın doğusunda yaşayan milyonlarca insana umut olmaya geliyoruz. Allah bize şanlı bir zafer ile yardım etsin” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban ise, “Çok uzun bir yoldan karşına gelmek ile inanın çok mutlu ve huzurlu ve geleceğe güven ile bakan ve gelecekte sizler ile geleceğin Elazığ’ını oluşturmak his ve hissiyatın de içinde barından ve MHP’nin kırmızı çizgileri dava şuurunu, şehir bilincini biran önce Elazığ’la buluşturmaya yeminli olan iyi bir kadar ve değerli yöneticilerle karşınızdayız. Allah nasip ederse bu şehri yönetmeye talibiz. Bizim belediyecilik anlayışımız sadece yol sadece su sadece kaldırım, imardan bunlardan ibaret olmadığını ve sadece bunlardan ibaret olmadığını gün gelecek göreceksiniz. Bizim belediyecilik anlayışımız gönül belediyecilik anlayışı. Bugüne kadar duyulmadık görülmedik bir anlayış ile Elazığ’dan başlayıp Türkiye’nin her yerinde dalgalanacak” dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!